Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik, miért csináljak ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, miért csináljak ezt?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány aki bejön nekem, már volt kint kérdésem vele kapcsolatban az oldalon. Gyors összefoglaló: Elkértem az instáját, megkaptam, de elhívásra nem válaszolt, nem követett vissza. Viszont egyik fotóm belikeolta. Ezen felbuzdulva úgy döntöttem, megmutatom neki azokat a verseket, amiket ő ihletett. Azt mondta cuki vagyok, de semmi más nem történt, elment, nem beszélgettünk, úgy döntöttem ez elég egyértelmű nem, lekopok végleg. Ez már egy ideje volt. Megpróbáltam elfelejteni. Bár nem sikerült, de ez az időszak pozitív hatással volt az életemre, sok dologgal próbáltam elfoglalni magam. Leszoktam a dohányzásról, gyakrabban kimozdultam itthonról, eljárok hétvégente bulizni, új embereket ismertem meg. Viszont tegnap kaptam egy követési kérést Instagramon. Feltételezem testvére, vagy unokatestvére, de fix valamilyen rokona mert ugyanaz a vezetéknevük, és a két lány a megszólalásig hasonlít. Gondolkodtam hogy ez most mi, el kéne-e fogadnom vagy nem, de végül úgy döntöttem elfogadom mert végülis mi van abban, igazából úgyis mindenkit engedélyezek aki nem egyértelmű kamuprofil vagy széljobbos troll, de visszakövetni nem követtem vissza. Mikor egy 2 óra múlva újra felnéztem Instára, már nem követett. Tegnap óta ezen rágódom, hogy ez most mi. Mi zajlik le ilyenkor a lányok fejében? Csak szórakoznak, vagy mi történik?

2023. ápr. 6. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lecsekkolt. Hogy miért, azt nem tudom, de tuti csak a csekkolás volt a cél.
2023. ápr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Ráírnék, hogy "Na ez meg mi volt?"
2023. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Semmi tini zakkant..vár valamire, hogy csillápfasz pónik hulljanak az égből meg Lamborghinik mit tudom én…ne is törődj vele, éld tovább az életed…
2023. ápr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Tiltsd le és végleg felejtsd el.
2023. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 NTBS ***** válasza:
100%
Leellenőrzött.
2023. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg pont az volt a cél, hogy gondolkodj rajta, amit így el is ért.
2023. ápr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De miért akarná, hogy gondolkodjak rajta, ha eddig zéró érdeklődést mutatott?
2023. ápr. 7. 12:15
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy csak megmutatta valakinek a verset, valaki meg kíváncsi volt, hogy ki volt az, aki ezt írta. Lehet ilyen.
2023. ápr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Nem erdeklődik irántad, de csekkolás volt a cél, Valószínűleg meglepődött, hogy a visszautasító viselkedése miatt nem kerested őt. Felejtsd el (tudom, ez nem könnyű)
2023. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
Bevett módszer, hogy bekövet, hogy kövesd vissza, majd kikövet. Mintha nem tudnád mi megy instán. Gyűjti a követőket, celeb akar lenni.
2023. ápr. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!