Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom mi történik és nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi történik és nem értem nagyon fontos! Szerintetek mi történik? És mit csináljak?

Figyelt kérdés
Három hete egy srácal akivel elötte már beszélgetunk és egy este több minden történt köztünk. Aztán én elutaztam és most a héten már mentem suliba(évfolyam társak vagyunk). Nem beszélgetünk ott de facebookon igen mindig. Ma lett volna egy buli ahol többen lettünk volna de végül le lett mondva. Felmerült bennem hogy tényleg lelett vagy csak ő nem akar találkozni velem. Azért lett le mondva mert betegek lettek sokan. Volt régebben egy hosszu kapcsolata ahogy nekem is és tudom hogy ő azota egyszer se állt le egy lánynál sem és nem tudom hogy ez mi mert engem keres de még se értem hogy mivan. Ez mit jelent?Ebbe szeretnék segitséget kapni hogy mi lesz vagy mit tudok csinálni? 16 évesek vagyunk
2017. nov. 18. 21:17
 1/4 CFB ***** válasza:
Oké... 1 kérdésem van. Mivan?!
2017. nov. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CFB ***** válasza:
Mi a baj? 😅 Nem vágom...
2017. nov. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 CFB ***** válasza:

Nem tudjuk, mi az a 'több minden'. Elég nehéz lenne elhinni, hogy hazudott arról, hogy mások betegek. Sokan betegek egyébként mostanában. Hideg van, jön a tél, a vírusok meg terjednek. Nem hinném, hogy lényeges lenne az, hogy volt neki hosszú kapcsolata korábban... Ha téged keres, valószínűleg akar tőled valamit.


Egyébként ne haragudj, tényleg halvány fogalmam sincs, mit akarsz kérdezni, vagy mit akartál egyáltalán mondani, de valahol mélyen remélem, válaszoltam a kérdésedre. 😅

2017. nov. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huu lehet tenyleg erthetetlenul irtam😅a kerdes lenyege az hogy van ertelme annak hogy en tovabb varjak ugy mond ra ha nem lep igazabol semmit, mert keres erdeklodik stb de azota egy talalkozast se tudtunk osszehozni. Es igen tenyleg nem hazudot abba tenyleg elmaradt az egesz tegnap. Csak akkor se ertem az egeszet hogy miert van ez meg en mit tudok csinalni vele kapcsolatosan
2017. nov. 19. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!