Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudjam hogy tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
egy olyan fiúról lenne szó aki visszahúzódó, kb egy 3 hónapja csak nézzük egymást de mostanában kicsit fura. A szemkontaktus megmaradt csak mindig megszakítja azzal hogy lenéz a földre, vagy például megyek a folyosón meglát és elkezd a haverjaival beszélgetni vagy ha elsétál mellettem akkor is csak a padlót nézi. Instán bekövettem de nem követett vissza (20 emnbert követ és azok közeli barátok szerintem)

#honnan tudom ha tetszem egy fiúnak #honnan tudjam hogy tetszek neki
2023. ápr. 12. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tetszel neki, de ennyiből én nem állapítanék meg semmi konkrétat.
2023. ápr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Hát jobban letudod írni miket csinál?
2023. ápr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából tényleg csak annyi hogy néz és én is nézem őt, eddig kereste a szemkontaktust de most valamiért kerüli, igazából tényleg nem történt kb semmi se eddig csak valahogy szeretnék közeledni felé mivel nem nézem ki belőle hogy ő megtenné az első lépést. És ugye annyi hogy az elmúlt két hétben nem igazán látom hogy nézne ha egyhelyen vagyunk akkor meg rámnéz aztán meg a földre.
2023. ápr. 12. 15:13
 4/7 A kérdező kommentje:
ja és azt kihagytam hogy nem osztálytárs és még sose beszéltem vele.
2023. ápr. 12. 15:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan állítás, hogy a szem nem találkozik össze véletlenül. Sztem igaz, mert okkal nézünk valakire. Ez azt jelenti, hogy valami van benned ami megfogta őt. Lehet ez rossz, de jó is.

A szem a lélek tükre, szóval mondjuk én nem nagyon fogok random emberrel szemezni, mert nagyon kellemetlen érzés, nekem ilyen mintha a magán szférámba lépne bele, tehát ha engedi valószínűleg szimpatikus vagy neki valahogy.

Félre néz, tehát nem akarja hogy tudd, hogy ő néz téged, vagy nem akar a szemedbe nézni. Sok oka lehet, lehet hogy azért néz félre, mert nem akarja, hogy félre értsd a helyzetet, mert szimplán csak valami apróság miatt rád nézett, vagy lehet zavarban van, vagy bármi, mert az okát sem tudjuk, hogy miért néz rád.

Ha sokszor néz rád (pl minden nap) az azt jelenti, hogy nem a ruhád miatt, vagy mert egy folt van az arcodon, hanem a személyed miatt néz rád. Nem csak egy random idegen vagy, hanem valamilyen személynek beazonosított. Pl az a sràc aki mindig kockás ingben van, vagy az a lány akiről tegnap xy mesélt ezt meg azt, vagy az az ember aki tetszik nekem, szimpatikus valamilyen okból vagy valami negatív is lehet.

Én személy szerint ilyen helyzetekben nagyon zavarban vagyok. Mindig rápillantok, találkozik a tekintetünk és egy másodpercig nézem, majd félre nézek vagy a földre. Szeretem ha háttal áll nekem, vagy bármi ilyesmi, mert nem kell attól félnem hogy látja, hogy nézem. Gyakran messziről észre veszem és elkezdek beszélgetni a barátaimmal, vagyis sokszor csak akkor sikerül végre valamilyen témát kitalálnom, hogy most mit mondjak a barátomnak amikor màr szinte oda ért. Mostanában egyszerűen nem merek a szemébe nézni, mert attól félek, hogy biztos zavarja őt, hogy mindig ránézek. És igazából minél jobban azt érzem, hogy semmi esélyem, meg minden ilyesmi, annál jobban távolodom tőle. Volt már olyan hogy ignorálom, tehát egyszerűen annyira figyelmen kívűl hagyom, mint egy idegent. Gyakran nem akarom, hogy a barátaimnak feltűnjön, vagy másnak a környezetből, vagy neki, hogy nézem, ezért akkor is úgy teszek mintha csak egy idegen lenne.

Azt tanácsolom, hogy mindenképp MOSOLYOGJ rá amikor összenéztek, mert akkor tudatni fogod vele, hogy szimpatikus neked, aztán a reakciójából tudni fogod, hogy mi lesz a vége. Ha azután direkt próbál kerülni, vagyis így érzékelés, akkor valószínűleg csak félre értetted őt, és akkor te sem foglalkozol többet vele. Ha nincs ellenére, és továbbra is szemezgettek, akkor biztos van esélyed. Azt nem tudhatjuk hogy mennyi, de érdemes közeledni hozzá. Aztán lehet hogy vissza mosolyog, utána meg már int is neked. :) ❤️

Mindenképp sok sikert kívánok neked, remélem jó lesz a vége, bár sztem ebből lesz valami, és írj ha lesz valami fejlemény!

2023. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat, írok hogyha lesz valami :D
2023. ápr. 12. 16:46
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös szépen leírta, szerintem is tetszel neki. Kezdeményezz, oszt majd lesz valami ;-)
2023. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!