Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam ha tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam ha tetszem neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves lány vagyok. Tetszik egy fiú. Honnan tudhatnám ha esetleg én is tetszek neki?


2017. márc. 8. 19:06
 1/4 anonim válasza:
pl. megkérdezed.
2017. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

aha persze úgy megy az....

valami értelmes válasz

2017. márc. 8. 19:27
 3/4 anonim válasza:

Teljesen konkrét választ adott az elöttem levő csak tömören..

Pl. Utalgaass rá! mosolyogj rá haverkodj a haverjaival, írj rá facebookon vagy valamin és érezni fogod ezt..

Látod hogy néz, keresi a szemkontaktust?

Igazából nem tudom hogy csak velem van így de én minden lánynak adok "esélyt" pl. Ha rám ír akkor visszaírok nyugodtan írj rá!


Ha meg elkellene mondani hogy miből tudhatnád hogy tetszel neki....

Mindenki máshogy reagálja le a szerelmet valaki el-el ejt egy jelet a felé akibe szerelmes valaki látványosan teszi, valaki próbál nem rá nézni hogy ki ne derüljön valaki csak őt nézi, változó kérdezd meg hogy milyen alkatú, hajszínű lányok jönnek be neki

DE!Először tudd meg hogy van-e csaja.



Ui.:tudom hogy a központozásom szar, de remélem érteni fogod

2017. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) az a baj hogy az osztálytársam
2017. márc. 10. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!