Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lányba,ő ezt nem tudja és szerintem hetero mert folyton emlegeti hogy mennyire nem szereti a melegeket...(nem homofób).

Nagyon tetszik és nem tudom mit tegyek,mondjam el neki ,hogy meleg vagyok(és tetszik) vagy hagyjam ?

(16 lány)



2023. ápr. 14. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha folyton emlegeti hogy nem szereti a melegeket, akkor homofób. Kérdezd meg egyszer tőle mi baja van velük, nem fogsz normális választ kapni.
2023. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig akkor az. Szerintem beszélgess vele, de lehet hogy nem éri meg vele foglalkozni
2023. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mégis mi a homofób jelentése, ha a barinőd aki utálja a melegeket szerinted NEM homofób?
2023. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos annak tűnik.


Bár vannak, akik hangos utálkozással terelik el a figyelmet arról, hogy ők se kőheterok.

Ha gondolod, egy esélyt adj a közelebbi, baráti megismerésének, de ha őszinte a utálata, kerüld el nagy ívben.

2023. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha o nem meleg, ne akarj vele osszejonni mert az szamara pont ugyanolyan taszito lehet, mint amennyire neked lenne taszito ha rad nyomulna egy fiu.
2023. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
A helyedben nem mondanám el hogy meleg vagyok. Ha utálja a melegeket, ki fogja kiabálni az iskolában, és pokollá teszi az életedet.
2023. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd őt, nem sülne el jól.
2023. ápr. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
91%
Ha folyton emlegeti hogy nem bírja őket, akkor inkább hagyd.
2023. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
92%

Egyértelműen homofób, sajnos. Szerintem nem lenne jó, ha elmondanád neki, hogy hogy érzel, mert, ha heteró, akkor nem sok értelme van. :( Annyit tudsz tenni, hogy kiszeretsz belőle.

Pl.: Keress egy másik embert, akinél van is esélyed, és a legjobb az lenne, ha megszakítanád vele a kapcsolatot, ne is kezdj el vele barátkozni, attól csak rosszabb lesz a helyzet. (Mondjuk, ha legjobb barátnők vagytok, akkor persze, ez nem így működik). De nagyon fontos, hogy minél hamarabb verd ki a fejedből a csajt, mert ha heteró akkor ez ellen nem lehet mit tenni. Ilyen esetek sajnos történnek, de túl kell lépni. Kitartást, és remélem, hogy minél hamarabb rendeződnek a dolgok.

2023. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!