Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tegyek már? Rosszul vagyok,...

Mi tegyek már? Rosszul vagyok, annyira szerelmes vagyok viszonzatlanul egy lányba?

Figyelt kérdés

Durván elhúzta előttem a mézesmadzagot és azóta eltűnt, kerül nem tudok írni sem neki. Nem tudok másra gondolni csak rá. Tudom hogy, hülyeség meg minden, de nem tudom kiverni a fejemből.


Este magányomban rám jön és csak rá tudok gondolni. Mindenről ő jut az eszembe. Nem tudok koncentrálni se a tanulásra és semmi egyébre sem. Hetek óta csak nézek magam elé, mintha el lennék varázsolva és mások is észrevették már.


Szóval este sem alszom jól. Nemhogy pillangók lennének a hasamban, rosszul vagyok, izzadok, és enyhe gyomorgörcs kínoz, pillanatnyi szédülés. Olyan érzés ez így összességében, mintha az ájulás küszöbén állnék, de mégsem történik meg.


Azért írtam ebbe a témakörbe mert tudom, hogy valamennyire ez természetes, mármint az hogy tetszik az embernek valaki és csak rá tud gondolni, de ez hogy rosszul vagyok emiatt... mintha kezdene teljesen az agyamra menni. :(


Mit tehetnék?


16f


2018. márc. 28. 01:34
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Ez hülyeség. Nyilván szeretsz szenvedni.
2018. márc. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú még az élet.
2018. márc. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1

Hát, ahogy írtam, én is tudom, hogy hülyeség. Volt már barátnőm, voltam már ugyanígy viszonzatlanul szerelmes, de hogy fizikai tünetek... még nem voltak.

2018. márc. 28. 02:35
 4/5 A kérdező kommentje:

Valahogy így élem át sorrendben.


Valami hatására vagy csak úgy rá gondolok, eszembe jut

Durva vágyakozás

Majd elkeseredettség

Düh

Tünetek

2018. márc. 28. 03:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így érzel, a visszautasítás nem ritkán tényleges fájdalmat okoz, a reménytelen szerelem komoly kín. Az már nagyon jó, hogy reflektálsz a saját érzéseidre, sorba tudod szedni, meg tudod fogalmazni. Ez a gyógyulás útja. Csak az nehéz, amíg benne vagy. Mindig próbálj egy kicsit kevésbé belesüllyedni, mint előző nap. Akár sírj is, tudom, fiú vagy, de akkor is segít a sírás, nem kell hozzá közönség.
2022. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!