Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira tetszik nekem, de ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira tetszik nekem, de ez sajnos nem kölcsönös. Ki kellene verni a fejemből, de nehéz. Tippek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem egy fiú. Nagyon. Heti szinten látom és mindig csak epekedek utána. Sokat gondolok rá, de látom és érzem rajta, hogy ő nem szeretne tőlem semmit, ezt viszont elég nehezen emésztek meg. Mit tegyek ebben a helyzetben?

2023. ápr. 25. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mik azok a jelek, hogy szerinted nem akar tőled?

Te szoktál mosolyogni rá?

2023. ápr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak "látod", de amúgy marhára nem csinálsz semmit, akkor ez így is fog maradni.
2023. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy neki is tetszel, csak nem mutatja, mert gondolom te se szoktál olyan feltűnően jelezni…
2023. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Volt már köztünk pár interakció, például egymásra mosolyogtunk már többször is vagy előfordult, hogy az átlagoshoz képest tovább nézett. Aztán azt olvastam, hogy ha bizonytalanok vagyunk valakinek a viselkedésével kapcsolatban az irányunkba, akkor érdemes megnézni, hogy másokkal hogy viselkedik. Ezt is tettem és arra jutottam, hogy ez a fiú szinte mindenkivel ennyire barátságos. Meg ami még ezt alátámasztja az az, hogy ezeket a pici interakciókat követően levegőnek nézett.
2023. ápr. 25. 19:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá, beszélgess vele. Nincs kockázat, nincs nyeremény. Lehet, hogyha most még nem figyelt fel rád, de később ha megpróbálsz vele interaktálni aktívabban, lehet kiderül hogy bejössz neki
2023. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Volt egy ilyen tervem. Megterveztem, hogy milyen ürüggyel elegyedek szóba vele, elhatároztam magam, előtte este mantráztam, hogy nem lesz gond, menni fog. Hát egyáltalán nem mertem hozzászólni. Tudom, hogy bugyután hangzik, de ott kerülgettem jobbról-balról, de nem jött ki úgy a lépés, mert mindig mással beszélgetett és nem volt elég bátorságom odamenni. Azóta méginkább erősödött bennem ez a félsz, érzem, hogy reménytelen, úgyhogy nem szívesen próbálkoznék.
2023. ápr. 25. 20:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Honnan ismeritek egymást?

Hányszor találkoztok egy héten?

Mennyi ideje ismeritek egymást?

2023. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez miért számít, ha nem szeretnék már közeledni felé és szívesebben felejteném el? :(
2023. ápr. 25. 21:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert abból amit eddig leírtál, nagyon úgy tűnik, hogy csak magadnak beszéled be ezt a dolgot. Amíg nem is beszéltél vele, addig nem tudhatod biztosra. Közeledj felé. Nyugi, nem fog megharapni (legalábbis remélem hogy nem, a normális emberek nem szoktak :D). Hidd el, ha nem próbálod meg, akkor nagyon sokáig bánni fogod. Egyébként meg ha vissza leszel utasítva, akkor utána sokkal könnyebb a felejtés, a beletörődés miatt. Vesztenivalód nincs.
2023. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jól látod. Magamat szeretném megkímélni a csalódástól, ezért nem teperek, mert könnyebb, ha lebeszélem magam róla. Nincs semmi közös témánk vagyis biztos lenne, de nem ismerem annyira közelről. Jó pár dolgot tudok róla (amit a heti egyszeri találkozásokkor megtudtam róla), de ezek nem olyan dolgok, amikre egy komplett beszélgetést lehetne építeni, sőt kezdeményezni se nagyon. Meg az az igazság, hogy nagyon megbénulok a közelében, inába száll a bátorságom. Ilyenkor nagyon ciki tudok lenni.
2023. ápr. 25. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!