Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki tetszik de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik de neki a barátnőm kell. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik. Mindig mikor rossz kedvem van odajön hozzám és fel vidít, ráadásul mindig úgy szólít engem hogy drágám. De az utóbbi napokban került engem és rá kérdeztem miért van ez. Mint kiderült neki a barátnőm tetszik és nem mer odajönni mikor együtt vagyunk mert zavarba jön tőle. A hétvégén meglepett azzal, hogy menjünk el valamerre együtt(mi ketten). Rosszul esett hogy mindig a barátnőmről kérdez, de közben velem is nagyon kedves. Legutóbbi alkalommal elmentünk inni és nagyon összebarátkoztunk. Ő berúgott és haza akart kísérni de mivel messze lakik nem engedhettem ilyen állapotba egyedül haza, így hát áthívtam és együtt aludtunk (nem történt semmi, csak átölelt). Az úton végig úgy jöttünk haza hogy fogta a kezem és ha elengedtem akkor egyből kapkodott a kezem után.

Azt is tudni kell hogy elég szegényes családba van a srác és mindig mikor nincs valamilye én megveszem neki és ezért nagyon hálás. De a múltkor rosszul esett hogy a barátnőm adott neki egy kis szelet csokit és más nap a srác vissza vette neki. Szerintetek mit csináljak? A srác azóta mindig ír(barátnője is van tegyük hozzá) és folyamatosan beszélgetni akar.


2023. ápr. 29. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval van barátnője, de amúgy a barátnőd tetszik neki, veled meg lazán kézenfogva sétálgat. A helyedben nem álmodoznék a srácról tovább, hanem hanyagolnám.
2023. ápr. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Te vagy a lelki szemetesládája. A havercsajszi. Kell ez neked?
2023. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz összetörnöd magad, jobb ha kerülsz.
2023. ápr. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, ez egy lelki nyomorék. Szerintem hagyd. Döntésképtelen. Csak bajod lesz vele, amíg teljesen össze nem törsz.
2023. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Mit keres ez a felnott parkapcsolatokban?
2023. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod a jeleket, sajnos ez nem jó így. Legjobban akkor jársz, ha kivered a fejedből, más fiúkkal ismerkedsz.
2023. ápr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"berúgott és haza akart kísérni" ... "Az úton végig úgy jöttünk haza hogy fogta a kezem és ha elengedtem akkor egyből kapkodott a kezem után." - persze, mert különben elesett volna.

"mindig mikor nincs valamilye én megveszem neki és ezért nagyon hálás" - tehát kihasznál (miért veszel neki dolgokat?).

"neki a barátnőm kell" – legyenek boldogok, te pedig felejts el.

2023. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálam ott tört el a dolog a leírásodban, hogy van barátnője és amellett csinálja ezt. Ha veled vagy a barátnőddel összejönne, valószínűleg ugyanúgy lenne más lányokkal is közben.
2023. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért barátkozik veled, hogy rajtad keresztül kerüljön közelebb a barátnődhöz.
2023. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak kihasznál. Engedd el
2023. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!