Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? Tegyek úgy, mintha nem érdekelne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki annak ellenére, hogy barátnője van, állandóan bámul,szemezünk és teljesen zavarban van, hogyha egy társaságban vagyunk. Eddig én is viszonoztam, de rájöttem, hogy ez szemétség a barátnőjével szemben. Eddig szerintem nagyképű volt, azt hitte teljesen oda vagyok érte, de most már kiábrándultam valamennyire belőle, eddig vak voltam. Hogy viselkedjek ezután? Azt mutassam, hogy teljesen hidegen hagy? Mi játszódhat le ilyenkor a fejében? Volt már valaki ilyen helyzetben? Köszönöm előre is! 20/L Ui., Teljesen megbántam hogy eddig hagytam, hogy szédítsen!

2014. máj. 8. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
És a másik három sráccal mi a helyzet?
2014. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Milyen másik három sráccal? Nem is válaszoltál a kérdésemre. Nincsen "3 másik srác!
2014. máj. 8. 16:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első csak trollkodik...

Hagyd a fenébe a gyereket, valószínű ezt mással is játsza. Elég ha pont ugy bánsz vele, mint akarkivel, esetleg kicsit lekezelőebben.

2014. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és hasznos tanácsod! Megfogadom!
2014. máj. 8. 16:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első vagyok és az ellentmondás amit leírtál árulkodik hogy mekkora egy ribizli vagy kérdező.Először leírod mennyire szédítetted majd a végén kijelented hogy ő szédített téged.Ez nem trollkodás.
2014. máj. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
Ignoráld de ne bunkón.
2014. máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 Ne mondj ilyet látatlanban azt írtam engedtem a szemezésnek .Ez nem ugyanaz mintha én szédítettem volna csak ez a fellángolás vak! Minek írtál ilyen sértőt? Ha " ribizli " lennék akkor esetleg minden héten más pasim lenne mindegyikkel rögtön lefeküdtem volna de soha nem volt pasim még csak nem is csókolóztam soha. Na egy ribi vagyok??



#6 Köszönöm szépen a válaszod!

2014. máj. 8. 16:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbálj közömbös lenni, esetleg tényleg még picit ridegebb is.

Egyszerűen hízlalta az önbizalmát, h szemezgettetek...

2014. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod én is így gondolom nagyon jó tudni hogy más is így látja.Megfogadom!
2014. máj. 9. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!