Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy 17 éves lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 17 éves lány aki nagyon megtetszett nekem, és lehet én is neki de nem vagyok biztos benne, tanácsolnátok mit hogyan tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék végre tökéletes lépéseket tenni affelé, hogy végre boldog legyek egy Nő mellett... 22 éves vagyok.... És egyedül mindörökké... Nagyon vágytam a szerelemre... De sosem kaptam meg... És tudjátok mit?


Most sem vagyok szerelmes, de az szeretnék lenni. Csak pár napja ismerem... De szeretnék nagyon óvatos lenni, de úgy érzem nem vagyok képes lassú ütemben haladni, kérlek segítsetek korlátozni a tempót, és segítsetek boldog párkapcsolator teremteni nekem.


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat



2020. ápr. 19. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A beszélgetés mindig a legjobb eszköz, hogy minél jobban megismerd a másikat. Mindenféle témáról. És ráadásul neten is megteheted.
2020. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A mondataid alapjan abnormalis a hozzaallasod. Mindorokke, vegre boldog. Ez a tokeletes recept a boldogtalansagra. Gorcsosen akarni a boldogsagot, kergetni azt, feketen, feheren latni a vilagot.

Neked lazitani tudni kellene valahogy. Nem tulgondolni. Nem elet, halal elvarasokat tamasztani. Hagyni, hogy tortenjen valami. Talan nem szerelem, nem boldogsag, de jo. Vagy nem jo, de probalkozas. Utana jo is lesz.

El kene engedni az eddigi szemleletedet.

2020. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Creepy vagy haver
2020. ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek a kölyöknek nincs szüksége arra 17 évesen, hogy neki keljen feloldania a komplexusaidat, pláne hogy csak pár napja ismered (azaz minimális ideje) és valszeg rá vetited ki az ideáidat a párkapcsolatokrol meg a nőkről.

Rendezd magadban hogy mit akarsz, és csak akkor kezdj ismerkedni.

2020. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok... Komplexus... Nem is tudom mit vártam már MEGINT a gyik kedves embereitől... Sosem akarjátok a világot CSAK MEGPRÓBÁLNI SEM úgy látni ahogy a kérdező láthatja s úgy megtalálni azt ami hátráltathat egy kapcsolatban... Neeem ti ennyire....
2020. ápr. 19. 15:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Szánalmas hülye vagy!
2020. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg minél többet találkozni, beszélgetni vele. Jól látod kérdező, hogyha túl gyorsan haladsz akkor elijesztheted. Viszont vigyázz arra, hogy ne idealizáld ezt a lányt, hanem tényleg próbáld megismerni. Én kívánom neked, hogy sikerüljön. De hogyha nem, akkor is egy tapasztalattal gazdagabb leszel.
2020. okt. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!