Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg ebből tudta,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ebből tudta, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Suliban van egy srác ismerős, akivel néha csak ott találkozom, de még nem nagyon beszéltünk, csak pár mondatot, nem is találkozunk minden nap. Ez a srác tegnap bekövetett Instán, majd rámírt, hogy "Szia, igaz meleg vagy? Ne aggódj, én is." Ha már így rákérdezett, nem tagadtam (semmi olyasmi nincs kint rólam, amiről tudná és nem is látszik rajtam), de mikor arról érdeklődtem, honnan tudja, annyit írt, hogy ilyen szép bőrrel és jó illattal csak meleg lehetek. És szívesen megismerne.

Akkor most tényleg létezik gayradar?



2023. máj. 13. 13:28
1 2 3
 1/24 hungarikum_202 ***** válasza:
83%
xD
2023. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Tök mindegy, ha neked is tetszik, ismerkedjetek.
2023. máj. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Lehetséges. Amúgy sok szerencsét
2023. máj. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Gondolkodj el, hogy ki tudhatja még rólad és hogy milyen úton tudhatta meg. Ha meg nem tudja senki, akkor egyszerűen érezte, van ilyen is.
2023. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
62%
Szóval a hetero srácok ápolatlanok. Jó, tuti nem, de van benne valami hogy a meleg srácok jobban törődnek magukkal. Vehetnének róluk példát néhányan.
2023. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

2: Oké.


3: Köszi.


4: Senki, még szüleim sem.


5: nem tudom, én csak annyit teszek, hogy rendszeresen tisztálkodom és tiszta ruhát viselek, ez nálam ilyen alap, semmi különös. A bőröm meg olyan, amilyen, srácoknál ritka a szép bőr?

2023. máj. 13. 22:00
 7/24 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem meg latszik, hogy meleg vagy, max te nem annak erzed.
2023. máj. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
A srác azt látja amit szeretne, próbálkozik: hátha.
2023. máj. 14. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
5%
7# nemtudom mi a faszert pontoztok le, de aki tudja hogy milyen a melegek, az felismeri.
2023. máj. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
71%
nincs olyan hogy "milyen"(ek) a melegek. Maximum hülye sztereotípiák vannak a fejedben.
2023. máj. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!