Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha tudod, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha tudod, hogy kedvel téged egy srác?

Figyelt kérdés

Na szóval a srác nem az én típusom, soha nem jönnék össze vele, ezt úgy mondom, hogy mindig 100x leforgattam a fejemben, mi lett volna ha. Régen nagyon jóban voltam vele, vagyis mindig olyan könnyen ment a beszélgetés, aztán bevallotta nekem, és elutasítottam, és emiatt megszakadt a kapcsolat köztünk. Nagyon lojális vagyok, de a nyomulástól teljesen kikészülök és ilyenkor 180 fokos fordulatot veszek, persze az is benne van, hogy nincsenek rózsás emlékeim a bevallással, és elég fiatal voltam. Szóval teljesen megszakadt a kapcsolat, miután az elutasítás, és nyomulás után kifejeztem a nem tetszésedet elég érthetően. Majd amikor már úgy éreztem ez a múlté, és biztos nem kedvel, megint elkezdtem vele jóban lenni mint barátok, és aztán újra bevallotta, és tényleg bűntudatom volt amiatt, hogy újra elutasítom, és hát újra megszakadt a kapcsolat. (Bár nekem minden bevallásnál, ahol nem viszonzom, vagyis az eddigi összesnél bűntudatom van/lesz) Ez már fél éve. Most tudom, hogy mindig fog majd romantikus érzéseket táplálni irántam, és az biztos, hogy ezek után ő is tudja, hogy nincs nálam esélye. Én személy szerint szeretek viszonzatlan szerelmet táplálni, de nálam a fejemben másoknál mindig úgy van, hogy nekik biztosan nagyon sz@r ezért van bűntudatom. És hát vannak olyan emberek, akik valaki iránt mindig fognak érzéseket táplálni, és a srác is olyan. Vagyis tudom, mert én is olyan vagyok, és annak ellenére, hogy nem is annyira típusod, mégis kedveled valamennyire, mint idéglenes, vagyis nincs olyan az ilyen embereknél, hogy nem kedvelnek senkit. Azt is tudom, ha reálisan nézem, hogy az ő típusa vagyok, mert hát igazából elég jól passzolunk valamennyire... És egyszer arra gondoltam, hogy lehet rossz amit csinálok. Tényleg meg kell szakítanom a kapcsolatot? Mi van akkor, ha ő is olyan mint én, és ő is szereti a viszonzatlan kapcsolatot, vagyis nincs nagy baja vele?

Szóval a kérdés, hogy ti engednének őt kicsit közelebb, mint egy barátot, vagy maradjon ez a kapcsolat, ahol alig szólunk egymáshoz. Mert én pl jobban örülnék, a közösen töltött idővel, ha már azt az embert kedvelem, minthogy eltoljon magától, hiszen nem tudnék mást kedvelni.

És sztetek melyik állapot a jobb:

Továbbra is megvan a kapcsolat és barátság azzal, akit kedvelsz, és tudod, hogy nincs esélyed, de mindig reménykedni fogsz

Vagy semmilyen kapcsolat nem lesz vele egy elutasítás után, így lesz esélyed túllépni rajta


Igazából ennél a srácnál úgy is mindegy, csak ha bevallaná valaki nekem a jövőben(ha egyáltalán történik ilyen) szeretném tudni, hogy ilyenkor mit jobb tenni.

Bocsánat a hosszú szövegért és a válaszokat előre is köszönöm.



2023. máj. 22. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyi mindent érzel hogy te most vagy meg vagy őrülve vagy hiperventilálsz vagy én nem tudom :d


Minek engeded közel ha az amit írtál kb arra jó hogy a baratod legyen..mert te akarsz futni egy Jason statham idealizált képlethez.


Bocs de nekem full ez jött le..ha akarsz valamit tőle, akkor ne kínozd magad meg őt sem, legyél határozott, mert soha nem tudja meg ember mit akarsz 😂

2023. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sráckánt pont ilyen helyzetben vagyok. Vagyis én vagyok a történetedben a srác. És hát elég rosszul esett/esik, hogy nem szeretne semmit a csaj, de már az elején felkészültem, szóval mindig is tudtam, hogy reménytelen, attól független szeretek vele beszélgetni, de most,hogy van valaki más, így már nem vészes. Sosem fogom elfelejteni, és úgymond "várni fogok rá" örökre, mert nem tudna olyat tenni amivel kiszeretnék belőle, viszont el kell felejtenem, hogy valaha is lesz esélyem nála. Nem sokszor szoktunk dumálni és mivel most kevésbé fogok kezdeményezni, ez csökkenni fog, szóval nem vészes, de ha segítség kell nekem vagy neki akkor számítok rá és számíthat rám. Sajnos én is az esélytelenekbe szeretek bele, ami fájdalmas, de órisái potenciál is nekem, mert ebből tudok meríteni ihletet könyveimhez meg verseimhez. Igazából a túllépésen van a hangsúly, és amint van egy másik lány 1000x könnyebb az egész, plusz barátként is könnyebben tekintek rá. Egyébként én 1,5 majdnem 2 éve ismerem a lányt és nálunk is ez volt, hogy egyszer beszélünk egyszer nem vannak kisebb szünetek, 2x vallottam be, de csak a barátnőjének, viszont elég valószínű, hogy elmondta neki, sőt nem is baj.
2023. máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 XD nem vagyok megőrülve, csak bizonytalan vagyok, amiből 2 opció lesz, és nemtom melyik a jobb. Csak bűntudat és aggódás, meg bizonytalanság. Nekem nem egy Jason kell vagy mi, egyszerűen tudom, hogy ő iránta nem fogok érezni, mert nincs meg benne az ami miatt nagyon jól ki tudok jönni az illetővel, és ez egy tulajdonság. Egy lojális ember vagyok, így mindenkivel jól kijövök, de nem mindig tetszik annyira, mint amennyire tűnik. Vagyis igazából sok tulajdonságot nehezen tűrök el, de ha az illető csak egy barát, akkor nem zavar. Én tényleg semmit sem akarok tőle, csak nem tudom, hogy jó e az ami itt történik. Szóval csak annyi a kérdés, hogy a srácnak mi lenne a legjobb, ha a helyében lennétek, ti mit akarnátok, hogyan viselkedjek? Köszönöm az eddigi válaszokat, de nem nagyon segített nekem :(
2023. máj. 23. 16:42
 4/6 A kérdező kommentje:
És azért engedném közelebb, mert mivel már miattam rossz, akkor ha legalább baráti viszonyban lennénk talán neki jobb lenne, vagyis a kérdés tényleg jobb lenne e
2023. máj. 23. 16:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legszarabb dolgot csinálod, ha friendzoneba teszed és tudod hogy bejössz neki. Ha ez a terved, akkor remélem a srác lesz az olyan tökös hogy inkább elenged téged. Ezért nincsenek lány barátaim fiúként, maximum haver szint, de még az is sok.
2023. máj. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Igazából most is rájöttem, mert sokszor érzem hogy próbál közeledni (pont most is ez történt), de mindig tartottam a távolságot, de mostmár nem is fogom közelebb engedni, mert lehet még mindig nem érti, hogy részemről semmi :(

2023. máj. 24. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!