Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Te mit tennél ha így élnél,...

Te mit tennél ha így élnél, hogy nincs sosincs pénz semmire? Tanulnál még? 19 éves srác

Figyelt kérdés

most érettségiztem idén és ott maradtam de nem jó szerintem.

logisztika és szállítmányozáson vagyok, ennek van értelme?

mennék dolgozni inkjább néha azon gondolkodok nem tudom mi legyen



2017. okt. 13. 13:45
 1/6 A kérdező kommentje:
úgy érzém 2 évet nem bírok ki
2017. okt. 13. 13:48
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Bírd ki mert nyomorultként fogsz élni, ha képzettség nélkül elszegődsz valami minimálbére állásra. Ha nagyon kell a pénz diákként is tudsz dolgozni. Tanulj egyelőre! Az a fontos. Logisztikust meg keresnek sokat. Onnan már indulhat az az élet amit te nagyon vársz, de nehezebb.
2017. okt. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen se hagyd ott a sulit!!

Egyetértek az elsővel. Keress diák munkát, vagy amit tudsz otthonról csinálni esetleg otthonit (ebben tudnék is segíteni) de a sulit csináld végig, ne minimálbéren akart tengődni egy életen át.

2017. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunka. Érettségivel semmit nem érsz. A logisztikai végzettség mindig piacképes.
2017. okt. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha most abbahagyod a sulit, 20 év múlva a te gyereked is ugyanezt a kérdést fogja feltenni. Tanulj, hogy neked jobb lehetőségeid legyenek.
2017. okt. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennél dolgozni minimálbérért egy összeszerelő üzembe, ahol 8 órán át szívnod kell, mert olyan a meló, minimálbérért, amiből úgyse fogsz kijönni és minden megaláztatást el kell tűrnöd és közben rimánkodnod ne menjen ki a cég Ukrajnába, csak azért, mert ott olcsóbban dolgoznak mint te. Ez a sors várna rád, ha ott hagynád a sulit. Hiába dolgoznál, ugyanúgy nem lenne pénzed semmire se, mert az olyan kevés fizetést kapnál, simán érettségivel kitörölheted, nem kapsz normális munkát.
2017. okt. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!