Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen viselkedés ez egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen viselkedés ez egy lánynál? Mindig utána-utánanyúl a fickóknak, mikor lankad az érdeklődésük?

Figyelt kérdés

Szóval, nagyon sok sráccal flörtöl, akik nem tudnak egymásról, de a valaki kevésbé felszínes, látja a dolgokat.


Az itt a lényeg, hogy általában bejelenti a srácnak, hogy így szereti, úgy szereti, de még mielőtt komolyabbra fordul a dolog, visszakozik, mindig van valami kifogása, akkor a másik sráccal kezd, és ez így megy, újra és újra.


És amikor lankad az érdeklődése az egyiknek, utánanyúl.


Szóval ez mi?


2023. jún. 3. 18:34
 1/3 hungarikum_202 ***** válasza:
100%
Egyszerű a megoldás. Egy r!banccal van dolgod.
2023. jún. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
98%
Ez a "Hahó, itt vagyok. Nem feledkeztem meg rólad, csak szeretek szórakozni az emberekkel. Ne vedd magadra, mindenkivel ezt csinálom. Elhitetem, hogy több is lehet majd lelépek. Aztán ha azt érzem, hogy eleget hiányoltál vagy esetleg elfeledkeznél rólam. Hát nagyot tévedtél. Itt vagyok és érdekelsz. Megint. Aztán majd megint nem fogsz. Mindezt addig játszom ameddig vagy meg nem unod vagy belém nem bolondulsz. Ha megunsz akkor így jártál, a te veszted. Ha belém bolondulsz akkor sajnállak, de tudd hogy ilyen vagyok és ezt már eddig is mutattam. Te ennek ismeretében mentél bele a dologba, így utólagos panaszkodásra nincs jogod. Puszi 😘 " játszma.
2023. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egoboost. Valszeg azt élvezni, hogy szivathatja a srácokat.
2023. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!