Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak ezen? Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak ezen? Mi az, amitől (cselekedet, mondanivalók, viselkedés, külső, belső, érdeklődési kör, stb. ) egy srác bejöhet nektek lányok?

Figyelt kérdés
Annyira nagyon nincs önbizalmam, hogy egyáltalán nem merek már kezdeményezni, mert úgy érzem, rosszul sülne el minden. Van egy lány, aki tetszik nekem és valahogyan vettem is annyi bátorságot, hogy odamenjek hozzá, de szerintem eléggé gáz dolgokat mondhattam és lehetett is látni rajtam, hogy nem igazán szoktam ilyesmit csinálni. Szeretnék végre annyi önbizalmat, hogy ha becsinálva is, de oda merjek hozzá menni és át merjem nyújtani az egyik versemet, amit neki írtam, hogy elmondjam, teljesen más dolgokat akartam neki mondani akkor, de majdnem teljesen lefagytam. Aztán meg ne érdekeljen, hogy kinek mit mond rólam, meg megmutatja másnak. Ahányszor önbizalmat szereztem, sosem tartott sokáig és mindig mínuszban vagyok ilyen szempontból.

2017. jan. 3. 11:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt lehagytam, hogy valami hihetetlenül nagy szerencsének kellenie, hogy összefussunk, mert külön suliba járunk, közösségi oldalon bejelöltem, de sokan bejelölhetik, mert majdnem ezer ismerőse van, ráadásul el is felejtettem neki bemutatkozni. Ő 17/l, én 20/f
2017. jan. 3. 11:33
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mitől félsz? a visszautasítástól vagy hogy nem tetszik neki majd a személyiséged? mert a kettő ugyan összefügg mégis külön vehető szerintem...visszautasíthat sok dolog miatt pl lehet barátja vagy nem akar kapcsolatot stb azzal nincs mit tenni nem is tőled függ de visszautasithat azért is mert nem birja a fejed amin meg lehet tudnál változtatni de azon meg nem érdemes...lányok miatt maximum minimálisat érdemes változni...igenis ha te írtál neki egy verset amiben az érzéseid vannak akkor menj oda mutatkozz be mond hogy honnan ismered nagyjabol vagy valami hasonló és add át neki a verset aminek a hátuljára mondjuk írd rá a telefonszámod hogy meg tudjon találni ha akar és szépen menj odébb és várj ha meg akar keresni meg fog ha nem akkor legalább tudod hogy ideje mást keresni
2017. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a vers nem túl jó ötlet kezdésnek, a legtöbb lány nem értené, vagy megijedne. De ezen kívül nyugodtan menj oda hozzá beszélgetni, abban nincs semmi. Ne feszülj rá, ha jön magától a jó beszélgetés akkor nem kell aggódnod, ha meg nem, akkor úgyse illenétek össze egy kapcsolatban.
2017. jan. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs barátja. És attól félek, hogy visszautasít, nem jönne be a személyiségem és/vagy kihasználna és megalázna. Nem könnyen tetszik meg valaki. Aki már bejön nekem, akkor az egyenlő azzal, hogy érzek is iránta, vagyis így nagyon nehezen tudnám elfelejteni, ha nem bírna engem. A telefonszámomat nem adnám meg neki, mert bárkinek megadhatná és nem szeretném ezt. (Csak annak adom meg a számomat, akit a haveromnak tekintek!)
2017. jan. 3. 12:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudatosan bejön nekem és így már alapból rányomja a stresszt arra a pillanatra. Akkor a verset mikor adjam oda? Pár találkozó után? Abból mennyire sülhet ki jó, ha az egyik barátnőjének írnék? Szerintem nem nagyon beszélne velem, mert egyáltalán nincs kint rólam kép és az ismerősök számára is zárt a Facebook profilom. Ha egy csaj haverom írna a barátnőjének, az hogyan venné ki magát?
2017. jan. 3. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!