Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 20-25 éves fiúk/férfiak!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves fiúk/férfiak! Nektek milyen elvárásaitok vannak egy tini lánnyal szemben kapcsolat szempontjából?

Figyelt kérdés
Mik azok a tulajdonságok, viselkedési normák, érdeklődési körök, érettségi szintek, öltözködési stílusok stb. amik tulajdonában azt mondjátok egy tini lányra, hogy vele összejönnétek?

2017. ápr. 22. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Legyen értelmes, komolyan gondolja a kapcsolatot.
2017. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Nálam az hogy legalább 17 éves legyen, legyen érett gondolkodású, intelligens, érdeklődjön dolgok iránt, legyenek céljai, de ne legyen túlságosan komoly. Öltözködésre visszafogottabb. Ha sportol az pozitívum, legalább lesz kivel futnom :D Ne legyen elhízott, legyen igényes magára, ne dohányozzon, ne a buli és az alkohol legyen az élete. Ezek mind olyan dolgok amiket én szintén nyújtani tudok, így szerintem jogos elvárások ;) 24/f
2017. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Jöhetnek még.
2017. ápr. 22. 17:23
 4/12 anonim ***** válasza:

alkatra a vékony lányok jönnek be, és leginkább az arc ami megfog. ne kövesse az aktuális trendeket se öltözködésben, se viselkedésben, de azért ne legyen szélsőségesen kirívó (bár bizonyos esetekben ezt tudom tolerálni). legyen elképzelése a világról és önmagáról. jó, ha él még benne a gyermeki kíváncsiság, esetleg érdeklődik a tudományok iránt. igyekezzen az egész képet látni, de tudjon elveszni a részletekben, bármiről is legyen szó. szeressen élni, és legyen célja az életével (ez nem jelent semmiféle nagyvárosi luxuskarriert). a nyitottság és őszinteség alap. a helyes önkritika és az, hogy nem sértődékeny sem utolsók. a legfontosabb pedig, hogy ne azért legyen ilyen, mert nekem akar megfelelni, hanem a saját értékrendjéből és személyiségéből fakadóan.


kb. :D talán még nem árt, hogy ha nem ismerem ő kezdeményez, mert azért van bennem némi kétség a tiniket illetően.


f22

2017. ápr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

egyszerűen annyi,hogy ne legyen olyan mint a "mai tinilányok".a menőzés,magamutogatás,bulikban,sőt mindenhol való r banckodás visszataszító nekem.de gondolom nem kell kifejteni,tudod miről beszélek.

innentől kezdve ha rendes lány,ad magára(nem öltözködés,higiénia inkább,meg ne legyen egy rendetlen disznó :D ),és persze nem utolsó sorban külsőre is tetszik,akkor az életkor nem lényeges.

mindjárt 20/f

2017. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. ápr. 22. 19:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért nincs a közelemben ilyen hímnemű egyed?
2017. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sportos, ne hordjon tűsarkút meg hasonlókat, szeresse a rock zenét me a nem sátánista metált, lehessen vele ökörködni.
2017. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, és ne lógjon a telón meg ne legyen instagramtard. :D Kor meg 14+
2017. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 23. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!