Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után normális lefeküdni a pároddal?

Figyelt kérdés
6 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, és eddig is utalgatott rá, viszont nemrég konkrétabban is kimondta, hogy le szeretne feküdni velem. Ezzel annyi a probléma, hogy Én még bőven nem állok rá készen (ennek több oka van, a legtöbb az intim bizonytalanságomból fakad, de ez előtt a kapcsolat előtt is tudtam magamról, hogy nem tudok csak úgy lefeküdni bárkivel, csak akkor ha megvan az az érzelmi kapocs, amihez azért több idő kell), ezért mondtam neki, hogy még nem szeretnék. Ő ezt így szóban el is fogadta, de azóta azt érzem, mintha elhidegült volna tőlem, sokkal ridegebben viselkedik. Első kapcsolatom, szűz is vagyok még, ezért nem voltam még ilyen szituációban, nem tudom mit kéne csinálnom, vagy hogy tényleg ennyire követelmény-e a szexuális együttlét ennyi idő után. Róla tudom, hogy volt már barátja, szerintem le is feküdtek, bár ez őszintén nem annyira érdekel. Az ő dolga volt, lehet azzal a pasival már megvolt ennyi idő után a kellő kémia, viszont én nem akarom a kapcsolatunk elrontani egy túl korai együttléttel, mert eddig nagyon jól éreztem magam vele.

2023. jún. 8. 13:48
1 2
 11/11 anonim válasza:
9es en is igy 40ffi
2023. júl. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!