Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell valakit figyelmen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell valakit figyelmen kívül hagyni, vagy hogy kell elérni azt hogy ne akarjam semmilyen formában?

Figyelt kérdés

Képzeljetek el egy olyan kapcsolatot amikor van egy srác és egy lány.


Kiskoruk óta ismerik egymást. Mindig együtt vannak, még akár osztálytársak is... stb. Szinte mint a tesók tényleg.


Aztán jön a tinikor és a srác(aki amúgy idősebb) a lányhoz elkezd vonzódni. De nem csak úgy magától hanem tesz a lány is érte. 1-2 fura jellel, viselkedéssel. De ilyenkor a fiú nem mert lépni mert a lány ugye nagyon fiatal volt meg hát mégis nem olyan kapcsolatba voltak hogy ismerkednek, hanem tényleg csak mint a tesók, vagy legjobb barátok. Meg a 2 család is ismerte egymást, nem akart leégni a srác meg veszekedés csinálni.


Aztán azóta eltelt egy kis idő, és a lány is megfelelő korú, de most meg már nem annyira közeli a viszony a lány miatt, nem nagyon ad jeleket. Ugyanúgy napi szintű beszélgetés meg minden, csak a lány nem olyan "pajkos". Viszont a fiú az éveken át tartó "Játékok" miatt teljesen bele van bolondulva a lányba.


Mit tudnátok tanácsolni? Az egyik kérdésem az amit fent is írtam. Hogy hogy lehetne a lányt kiverni a srác fejéből? (tett érte elég sokat a lány hogy a fiú fejében legyen). Minden nap találkoznak és csak így egy szenvedés az egész. Mindig azok a gondolatok járnak a fiú fejében amik történtek régen.


Másik kérdés pedig teljesen más. Hogy kéne a fiúnak ezt letudni a lánnyal hogy ne legyenek kérdések? Mondjuk ha a fiú akarna egy utolsó próbát, hogy közeledjen a lány felé?


2023. jún. 16. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehéz megítélni a helyzetedet. Nekem meglepő módon sikerült kiverni egy fiút a fejemből nagyjából, akibe már régóta szerelmes vagyok, illetve csak voltam.


A megoldás az volt,hogy kitisztult a rózsaszín köd a fejemben, és megláttam a valóságot. Én nem kellek neki, és csak szórakozott, neki más tetszik.

Ráadásul az a "másik" személy az, aki segített észhez térni.

Ahogy láttam őket, rögtön kiábrándultam.

2023. jún. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én őszinte lennék. "Tetszesz évek óta, de látom hogy nincs esélyem. Bocsánat, ha eddig kellemetlen helyzetbe hoztalak. Nem akarom tovább ezt érezni, de ahhoz hogy el tudjalak felejteni távolságra van szükségem. Köszönöm az eddigi barátságot és sajnálom, hogy így alakult."

Ha a srác csak vele ban szenvedés az egész. Feleslegesen. Hiszen mással meg simán lehetne boldog vagy lehet esélye. Én megszakítanék minden kapcsolatot a csajjal és ha tudnám kerülném. Ha pedig rákérdeznek a szülők elmondanám a dolgot, nincs ebben semmi ciki vagy szégyelnivaló. Szerelmes, pofára esett, "gyászol", majd helyrejön.

2023. jún. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Juli, régen állandóan a p@nád mutogattad nekem, akkor most tisztázzunk végre, akarsz kamatyolni vagy nem?
2023. jún. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!