Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan vagyok mérges ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok mérges ha a barátom elment 4 napra Angliába és hogy nem tudnunk beszélni? Semmilyen formában

Figyelt kérdés
Tönkre ment a telefonja kb egy két hónapja és nem csináltata meg és nem vett másikat se
2019. jún. 6. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet nem akar veled beszélni aranyoskám :D
2019. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Én inkább szomorú lennék és aggódnék, amiért nem tudunk beszélni.

Ha te ilyenek miatt haragszol, egy igazi hisztis pecsa lehetsz, aki mellett nem fog sokáig megmaradni senki. Önző vagy kislány.

2019. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
ment a zöld kéz #2-es :D
2019. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Én halálra aggódnam magam, mellesleg az én párom tuti megoldaná,hogy valahogy elérjen..netcafé? Ahol van nincs egy pc vagy egy sima meki ahol lehet netezni a 21.században? Vagy egy erdőben van, nomád táborban? Lehet tényleg nem.akar veled beszélni.
2019. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Több hónapja vagyunk együtt és nem rég szét tört a telefonja nem lehet be kapcsolni és nincsen másik neki telefon nélkül ment el, nem haragszom rá csak feszülté tesz
2019. jún. 6. 17:37
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha valakinek 2019-ben nincs internetelérése, az csak egyet jelenthet: kebles angol lady-kkal kettyintget.
2019. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Most mi lesz?
2019. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen, egy 1 hétig voltam távol, első nap tönkrement a telefonom. Egy barátoméról írtam neki, hogy mi a helyzet aztán beszéltünk amikor hazaértem. 4 napba bele ne halj már, ki lehet bírni.
2019. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerinted miért nem akar veled beszélni?

Persze hogy másik csajjal van ott, gondolkozz már. 2019 és nem tud egy üzenetet sem kuldeni?

2019. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!