Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy írjak rá az osztálytársamra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá az osztálytársamra?

Figyelt kérdés
Suliba van egy osztálytársam aki csaj és van pasija. Sosem beszéltem vele még messengeren, hogy írjak rá?
2023. jún. 26. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Szia, hogy telik a szüneted?Vagy valami közös témátok van? Sport, tantárgy, vagy hobbi amiről már beszéltetek élőben? Mert akkor hozd fel azt. Vagy keress valami mémet vagy videót, és küld el neki, h ő jutott róla eszedbe... Ilyesmik.
2023. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van pasija leginkább sehogy, mert ha nem beszéltél vele és úgy írsz rá akkor lehet azt fogja gondolni hogy probalkozol nála miközben van valakije és le fog pattintani.

Nem tudom milyen szándékkal akartál ráírni. Én arra az esetre írtam a választ ha barátkozni szeretnél vele, mert akkor jobb lenne beszélni mint írni neki.

De ha kapcsolati szinten akarsz akkor haggyad mert van barátja.

(Bocsi ha nem teljesen érthető elég fáradt vagyok. :)

2023. jún. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha el akarod csábítani a pasijától és azért akarsz ráírni, akkor ne tedd. Nem jó és senki sem fog jól járni vele sehogyan sem.
2023. jún. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz tőle?

Keress inkább olyat, akinek nincs pasija.

2023. jún. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
"van pasija" - Sehogy ne írj rá, mert nincs esélyed, viszont nagyon beéghetsz.
2023. jún. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, csak megakarom ismerni. Ha ismerném akkor tudnám hogy kell ráírni.
2023. jún. 27. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!