Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak rá arra a lányra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá arra a lányra Facebookon, aki tetszik, ha az osztálytársam?

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok,hogy ráírok,hogy "Szia" és utánna nem tudom megkérdezni,hogy milyen napja volt, hiszen egy osztályba járunk.Mit írjak neki,amivel eltudom indítani a beszélgetést? Kérem az értelmetlen,hülye válaszokat hanyagoljuk!

16/F 16/L



2016. jún. 13. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

neked hogy ment a doga?/ mit csinálsz most?/ hétvégén megyünk moziba a többiekkel, jössz te is?/ mizu?/ csini volt ma a ruhád


határtalan lehetőségek...élőben beszéltek?

2016. jún. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
szia. nem talizunk valóséágba, mert neten bunkóság amit én akarok kérdezni.
2016. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen sokat beszélgetünk élőben,ezért gondoltam,hogy neten is beszélnék vele.
2016. jún. 13. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább élőben beszélgess vele. Én mindig kicsit kiábrándulok, ha valakinek lett volna lehetősége személyesen is közeledni vagy bevallani, hogy csinosnak tart, stb., de helyette facebookon közli mindezt. Persze megértem, ha valaki tart mindettől személyesen, de kicsit akkor is kiábrándító.

Inkább személyesen közeledj, azt szerintem jobban értékelné. Ha meg van személyes kontaktus is köztetek gyakran, akkor szinte bármi témát felhozhatsz neki facebookon is. Valami suliban történt eseménnyel kapcsolatosan is írhatsz. Vagy mondjuk ha hétvégén írsz, akkor a "Milyen napod volt? / Hogy telik a hétvége?" kérdés is egy opció, mivel aznap nem találkoztatok személyesen. :)

2016. jún. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Igen sokat beszélgetünk élőben" --- Bocsi, csak azután láttam, miután kiírtam már a kommentet. Ez esetben a kommentem elejét vedd figyelmen kívül. :)

#4

2016. jún. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 Semmi baj. Köszi a válaszod :)
2016. jún. 13. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!