Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak rá úgy az osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá úgy az osztálytársamra, hogy ne tűnjön úgy, mintha udvarolnék neki?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pl ha azt írnám, hogy: "hogy telik a nyarad?" Valszeg egyből levágná a hátsó szándékomat, mert már sok lánynál próbálkoztam hasonlóan (többek közt a barátnőinél is). Vagy lehet, hogy a lányok jobban értékelnék, ha nem nem köntörfalazok?

2022. aug. 10. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Én ebből a szövegből nem gondolnám, hogy udvarolni akarsz.
2022. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert mit akarsz tőle? Így nehéz.
2022. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Udvarolni. De félek, hogy nem állna le velem beszélgetni
2022. aug. 10. 13:36
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Házi nyulra nem lövünk, mert ha szakitotok lehet kerülgetni egymást. Nézzél más csajt kistöki
2022. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerűbb az őszinteség.Ha csak érdeklődsz felőle,az kezdetnek épp megfelel.A fenti kérdésből nem vehető ki,hogy hátsó szándék állna mögötte.A lányok jobban értékelik azt,ha nincs köntörfalazás,mert az erősheti a bizalmat.
2022. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Akkor hogy udvarolsz neki, ha azt hiszi, tök már csinálsz vele? 😂
2022. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

[link] valahogy így. 😁

Rég voltam már tini, de arra tisztán emlékszem, mennyire bosszantottak azok a pasik, akik nem tudták, mit akarnak. 17 voltam, amikor hasonló stílusban jött egy fiatal férfi az életembe, mint amit a videóban látsz. Ő lett a férjem.

2022. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7

Próbálkoztam már korábban hasonlóan (például a tavaszi szünetben egy másik lány osztálytársamat elhívtam randizni, volt, akinek szerelmes levelet írtam), de semmi sem lett belőlük. Én vagyok kb az egyetlen ember a világon, akinek úgy nem jön össze semmi, hogy soha sem utasítják el (na jó, túlzok, de 4 lányból a legutóbbi kettő még csak válaszra sem méltatott)

2022. aug. 10. 21:54
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Miért lettem le pontozva? Az anyatok jó istenit!!! Akkor tudod mit írjál rá legyél együtt vele! De majd ha szakitotok ne sírnál úgyis szakítani fogtok! Tapasztalatból írtam h házi nyulra nem lövünk de persze most elvakit a szerelem…őszintén remelem h neki nem jössz be
2022. aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt írtam a lánynak, hogy valamikor szívesen meghívnám valamire. Azt írta, rendben, szól, ha jó lesz. Ez volt három hete.
2022. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!