Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csókoljam meg a kiszeme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljam meg a kiszemeltem?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és még sosem csókolóztam. Lehet hogy én is tetszem a kiszemeltemnek, vannak erre utaló jelek. Elég közel állunk egymáshoz. Volt már többször hogy flörtölt velem. Kerek perec viszont nem szeretném neki megmondani hogy bejön, és az utalgatni sem akarok. Ezért gondoltam hogy megpróbálom megcsókolni, vagy olyan helyzetet teremteni ahol ő csókol meg. Szerintetek hogy csináljam?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2023. júl. 13. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Ez egy óriási butaság. Ilyet is csak az találhat ki akinek még köze sem volt a témához.


Nem random lecsókolni kell, ilyen csak a 90es évek romkomjaiban van.

El kell menni kettesben ide-oda, apró álcázott érintésekre megnézni hogy reagál, keresni egy kis összeérést, ölelést, abból simi, és lehet kicsit érzelmileg is építkezni, majd csókolózni.

Ha azt keresed, hogy mikor áll olyan szögben, ahol derült égből lecsókolhatod, garantálom hogy olyan szintű katasztrófa lesz, amire még öreganyóként is cringe-be rándul majd a gyomrod.


Üdv: valaki aki legalább 15 lánynak volt élete első csókja.

2023. júl. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy randi kererein belül érdemes csókolózni, nem csak valahol random. Ha esetleg ő nem hív el, akkor elhívhatod te is, nincs ebben semmi szégyen.:)
2023. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
10%
dugd meg eloszor ink
2023. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek el randizni és a búcsúzásnál a szájára adj puszit ne az arcára.

Aztán ne húzd el a fejed hanem tartsd ott még pár pillanatig.

2023. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!