Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt az első csókotok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csókotok?

Figyelt kérdés
Nekem kb. 1 órája volt meg, és hirtelen jött, furcsa volt de amúgy nem volt rossz 😅

2023. júl. 25. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt.:)
2023. júl. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
64%

Mivel sok rohadt foga volt, így hányás és szar keveréke, ízvilága volt a számban.


Majdnem elhánytam magam.

2023. júl. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nagyon mesébeillő, egy hetes nemzetközi tábor után, miután egymás mellett lézengtünk egész tábor alatt, az elköszönés pillanatában. Csöppet giccses volt, de nem bánom.
2023. júl. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon furcsa, nem bírtam abbahagyni a nevetést, csikizett a nyelve :D
2023. júl. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Szar, nem ereztem semmit, dugni jobb. F
2023. júl. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Jó. De őszintén egyikünk se tudta mit kell csinálni így kicsit fura volt
2023. júl. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

1. szájrapuszi: kocsmában ittunk egy társasággal és úgy láttam, hogy a lány hajol felém, ezért megpusziltam a száját, de csak barátok voltunk, nem lett belőle több és ő emlékezni se emlékezett rá.

2. rendes, nyelves csók: gólyatáborban megismertem egy srácot és órákig flörtöltünk, szeretgettük egymást, aztán ebből egyszercsak csók lett. Kb olyan 10-20 mp-ig tarthatott és csodálatos érzés volt.

2023. aug. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

A találkozónk végén volt, mint utólag megtudtam, egész nap azon gondolkodott, mikor lenne a megfelelő pillanat az első csókra, és én is ezen gondolkodtam végig. Kb 10 óra volt este a déliben és köszöntünk el, ölelkeztünk vagy 5 percig, aztán volt egy szájra puszi, mire azt gondoltam, "Bánja a fszm" és mondtam neki, hogy "Még egyet" és vigyorogtam hozzá, úgyhogy a következő már csók volt. Végig vigyorogtam, összekoccant a fogunk.

Tökéletes volt, úgy ahogy volt. :)

2023. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!