Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, számít hogy a fiúbarát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számít hogy a fiúbarátotok hogy köszön el tőletek hogyha nem is akartok tőle semmit?

Figyelt kérdés

Ismerek egy csajt, akivel jóba vagyok, már azelőtt is ismertem mielőtt lett volna faszija.

Na szóval beszélgettünk egy darabig aztán abbamaradt a beszélgetés, aztán megint ráírtam és akkor már volt barátja, de beszélgettünk mint 2 barát.

És régen is úgy köszöntem el tőle hogy 1-2 aranyos emoji, néha szív, akármi. Meg hogy vigyázz magadra, aludj jól, majd beszélük stb.

És most nem így köszöntem el tőle, aztán meg ilyen kérdőjeleket írt, visszakérdeztem és mondta hogy én nem így szoktam.


2023. júl. 27. 22:54
 1/5 anonim válasza:
83%

Hát az én fiú barátaim is aranyosan szoktak elköszönni és közben nem akarnak összejönni vagy ilyesmit. Sztm az elköszönés nem nyom olyan sokat a latba ilyenkor mint gondolod.Túl nagy jelentőséget szentelsz neki. Ha szépen köszönsz el, akkor csak maagadról mutatsz jó képet. Jaaaa, sztm nem hagytam ki semmit a gondolatmenetemből.

17-1/l(nem akarom, hogy letiltson a gyakori kérdések. Egyszer elég volt)

2023. júl. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Ez miert parkapcsolati tema? Nyilvan nem akar toled semmit,ha van baratja...
2023. júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%

2

Nem is az volt a kérdés hogy akar e a csaj valamit. De mindegy.


Kérdező

A lányok észreveszik ha valamit nem úgy csinálsz vagy mondasz mint ahogy szoktad. Lehet akár ártatlan baráti aggodalom is, de lehet nem. Kitudja. De mindenesetre furcsa hogy így reagált csak azért mert nem rajongod körbe mint eddig.


Nekem nem számít, az én fiúbarátaim max egy jóéjtet dobnak, de öszintén örülök is neki :D én max a páromnak szívezek emojizok meg kívánok minden szép álmot meg jót :D

2023. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Egy filyelmesebb embernek minden apróság feltűnik. Teljesen mindegy, hogy milyen nemű a barát, észre fogja venni az eltéréseket, ha valami változás van egy jól megszokott rendszerben.
2023. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Hát akkor elnézést kérek a fiúktól, nekem nem ez volt a tapasztalatom, azért említettem csak a lányokat.
2023. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!