Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Egy lánynak adnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy lánynak adnátok szerenádot, az ablaka alatt?

Figyelt kérdés
Mint a filmekben.

2023. júl. 28. 11:27
A kérdező szavazást indított:
Igen adnék
Nem adnék
Nem tudom
30 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Pont az a baj, hogy ez csak a filmekben működik.
2023. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Úristen
2023. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha a lány pl a kilencedik emeleten lakik, érdekes èlmény lenne sokaknak.🤣
2023. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Lányként írom:

Kérlek ne. Lakótelep közepén lakom, legalább 5 társasház nézné végig. Rohadt kellemetlen lenne nekem, hogyha letolsz egy ilyen előadást és meg nemet mondok.

Ha mindenképp produkálni akarod magad énekelj a kocsiban vagy egy totál kihalt mezőben/erdőben. Ne 100+ ember hallatára.

2023. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

Fordítsuk meg a dolgot:

hány lány adna szerenádot egy pasi "erkélye alatt"?


legyen akkor szimmetrikus a kérdés a két nemre vetítve.

2023. júl. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Bár a filmekben ez megállja a helyét, a valóságban ez rendkívül kínos lenne ha amúgy nem vagy tehetséges énekes. :D
2023. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Ne. Ez ugyanolyan ciki, magamutogató hülyeség, mint a nyilvános lánykérés. Az ország hivatásos énekesei közül is alig van valakinek értékelhető hangja, te még annyira se tudsz énekelni bizonyára.
2023. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7-es ez a kérdés általában íródott!


Nem az van a kérdésben, hogy én adnék-e....

2023. júl. 28. 19:48
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Oké tegyük fel hogy a srác egy jó tehetséges énekes, a lány meg kertes házban lakik. Elmondva jól hangzik.

De a valóság az lenne hogy én a szombámban az ágyamba tespedve, pizsamában, valami igénytelenül megkötött hajjal, a sorozatomat nézve nasolnék, amikor meghallanám hogy valaki énekelni kezd. Ezzel egyidőben a kutya is elkezd ugatni, teljesen elnyomva a srác hangját. Én óvatosan kitekintek az ablakon hogy mi az isten van, úgy hogy ne lásson meg, miútán realizáltam hogy mi történik rögtön futnék kicsinosítani magam deréktól fölfelé. Ami annyit tesz hogy srác legalább még 5 percig énekel szinkronban a kutyával a csukott ablakomnak.

Hmm romantika

2023. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
#9 😂😂😂😂 és valójában tényleg így zajlana.
2023. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!