Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire jó ötlet ebben az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó ötlet ebben az esetben szerenádot adni?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem hogy mennyire jó ötlet az hogy ha úgy szeretnék valakinek szerenádot adni h még nem igazán járunk. már egy ideje beszélgetünk és többször is úgy éreztem h küld jeleket h többet akar. már elvittem őt mozizni is meg minden. de nem tudom megtegyem e azt a lépést h egy szerenádot adok neki. tudok zongorázni de talán még gitáron is megtanulhatok egy dalt. egyesek szerint a hangom is jó szóval egy olyan szerenádra gondoltam amiben játszok valamin és közben énekelek. szerintetek meg kéne tennem v várjak vele amíg majd tényleg járunk(amitől egyre jobban félek h nem fog bekövetkezni). 17F szerintetek?

2016. ápr. 13. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Szia...szerintem egy probat mindenkepp meger :) lehet ha most nem teszed, kesobb banni fogod....sok sikert :)
2016. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nehéz elhívni először randira?
2016. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
#2-es már voltak randin.. kérdező, mindenképp megér egy próbát én személy szerint írtó romantikusnak tartanám, ha valaki szerenádozna nekem! 19/Ĺ :)
2016. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat én #3-as háát nem biztos h azt egyesek randinak mondnák de mindegy. szerintem is az lenne csak abban nem vagyok biztos h ő hogy reagálná le
2016. ápr. 13. 14:22
 5/5 A kérdező kommentje:

már feltettem ezt a kérdést a felnőtt párkapcsolatnál csak namnagyon tudtam h van tini-s és ott kicsit részletesebben kérdeztek és ezt írtam

hát talán úgy gondoltam h a lakása előtt vagy arra gondoltam h a balatonon. mert elhívott egy balcsis útra h menjek vele és a barátnőjével meg akit a barátnője hoz 2db 2 szeméjes sátorral körbebiciglizni a balcsit. (sátrazni, szabadstrandozni, sütögetni, bulizni menni) pl erre is gondoltam amikor mondtam h szerintem küld jeleket mert csak úgy valaki nem hívja le azt az embert akivel beszélgeta facebookon több mint egy hétre a balcsira szerintem. de visszatérve a balcsin is szoktak lenni utca zenészek zongorával és gondoltam h megkérem az egyiket h had játszak eléa zongoráján valamit és aoot azutcán mindenk előtt pl.

de annyira nagyon nem gondoltam még bele csak h lehet jó ötlet lenne....

2016. ápr. 13. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!