Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak nézegeti a sztorijaima...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak nézegeti a sztorijaimat, de nem lájkol posztot, akkor nem jövök be neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon bejön nekem. Szinte mindig ő az első, aki megnézi a sztorijaimat, ha feltöltöm, viszont feltöltöttem egy mások szerint is nagyon szép képet magamról és nem lájkolta be. Nem is ír nekem.


Ez azt jelenti, hogy nem jövök be neki? :(


2023. aug. 5. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Én sosem szoktam lájkolni. Mert nem látom értelmét. Ellenben lementem. Itt van egy lányról 500 sztori. És bizony... Bizony nem félek visszaélni vele, ha úgy adódik.
2023. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A like nem számít semmit, az írás meg attól függ, hogy van-e töke hozzá.
2023. aug. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Like-függő vagy?

Anélkül úgy érzed, nem érsz eleget?


Ha ezekre igen a válasz, akkor előbb a fejedben tegyél rendet, mert ha bármi is összejöhet bárkivel is, ez a függőség mentálisan nagyon rá fogja nyomni a bélyegét az életedre és a kapcsolataidra.


S nem lehet, hogy csak épp ő nem like-b...zi (divatos kifejezéssel élve)? Megnézi, mi a szitu és annyi... Nem értem, miért kell mindenbe mindent belelátni... Ha már ez gond, hogy nem like-ol, akkor később nagyobb gondok is lennének - felejtsd el ezt a "bejövést".

2023. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy lájkol-e vagy sem, még nem jelenti azt, hogy tetszel/nem tetszel neki. De vegyük át kicsit a lehetőségeket:

1. Nem lájkol mert nem jössz be neki. Erre is van esély, hiszen nem jöhet be mindenki mindenkinek. Teljesen rendben van. A lényeg az, hogy Te legyél elégedett magaddal, és ne másoktól várd el a megerősítést. Dolgozz azon, hogy ne csak kívül legyél szép, hanem belülről is értéket sugározz.

2. Nem lájkol, de lehet, hogy tetszel neki. Ez jó, nem?

Viszont sosem fogod megtudni, ha nem mozdítja el valamelyikőtök egy irányba a dolgot. És főleg úgy nem, ha az online térben történik mindez. Egy jó tanácsot ha megfogadsz: ne vadászd a lájkokat, próbálj meg egy picit a való életben létezni, és szerintem ne félj néha-néha szépen rámosolyogni vagy ráköszönni :)

2023. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Látom régi a kérdés.Amugy attól még hogy nem lájkolgat az nem azt jelenti hogy nem tetszel neki.nem mindenki like függő.pl én se szoktam csak ugy lájkolgatni senkit.még aki tetszik azt se.őt főleg nem merném.irj rá.aztán kiderül
ápr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta ráírtam és lepattintott.
ápr. 13. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!