Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vannak ciki szerelmes sztorija...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ciki szerelmes sztorijaitok általánosból? Ha igen akkor leírnátok?

Figyelt kérdés
Velem 4.-ben történt az, napon, amikor lehet "szívküldizni" azaz szerelmes levelet bedobni egy dobozba, amit aztán kiszállítanak annak az embernek akinek írtad. Na én küldtem egyet az osztálytársamnak, aki aztán felismerte az írásomat (elég jellegzetes az írásom, mindenki felismeri, aki látott már írni) és mondta is hogy ezt én írtam-e. Én mivel nem tudok valami jól hazudni, neki meg főleg nem, ezért muszály volt igent mondanom, de szerencsére nem mondta hogy lúzer meg nem röhögött ki, csak mosolygott egyet, és elment.

#történet #szerelem #ciki #juhászgyulaáltalánosiskola
2016. jún. 16. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Két évig szerelmes voltam egy fiúba, ballagás után bevallottam neki. Nem röhögött ki engem sem, igazából nem sok mindent mondott rá, azóta nem is beszéltünk.

Persze azóta már rég túl vagyok ezen, volt több barátom is, és csak mosolygok rajta, de akkor rosszul esett.

Most 17/L

2016. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 savanyújóska ***** válasza:
100%
Mosolygott egyet és elment, ej! Poor choice of words, if u know, what I mean... Nade, hogy szórakoztassam is a nagyérdeműt, 5.-ben volt egy "barátnőm", ami kb. annyiból állt, hogy néha megfogtuk egymás kezét, meg néha beszéltem vele, de kb. semmivel sem több, mintha haver lett volna, és nem miatta :D Semmi nagy durranás nem volt, de így utólag visszatekintve, elég ijfjú voltam még...;)
2016. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Körülbelül elsős voltam, max másodikos, és "szerelmes voltam" az egyik srácba. Volt viszont egy másik srác, kicsit idegbeteg típus, aki viszont belém volt szerelmes, és valahogy megtudta, hogy azt mondtam a barátnőmnek, hogy tetszik a másik srác, és egyik délután, mikor felmentünk az udvarról az osztályba, úgy fogadott, hogy mit képzelek, hogy én a Pistikébe vagyok szerelmes, és hogy a Pistike azt üzeni, hogy ő nem akarja, hogy szerelmes legyek belé. A történethez hozzátartozik, hogy Pistike nem tudott róla, hogy nekem tetszik, viszont mikor a másik srác ordibált velem, meghallotta. Azóta nem volt olyan vörös a fejem. Meg van egy másik, szintén ehhez az ordibálós, "Pistike nem akarja, hogy szeresd" sráchoz köthető sztorim, ami nem kínos, inkább ijesztő sztorim. Évekkel később már felsőben tudtam meg egy osztálytársamtól, hogy a srác még mindig szeret, és ezért képeket gyűjt rólam a gépén, és painttel szívecskéket rajzolgat rájuk, meg rávágja a saját képeit. Nem tudom, mi igaz belőle, de akkor is ijesztő, és valamilyen szinten ki is nézem a srácból. 18/l
2016. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor bevalottam a fiúnak h nekem tetszik akkor futva ordibált.
2016. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

4.-es voltam és volt egy srác,akirôl nem tudtam eldônteni,hogy szerelmes vagyok-e belé,de ô szeretett.Volt egy sövény vagy bokor vagy mi ahol a lányok játszottak családosat meg ilyeneket és oda bementem vele,mert mondta,hogy csókolózzunk.Bementem és emlékszem már,hogy már egy pillanat választitt el attól a csóktól de elhúztam a fejem és kiszaladtam a bokorból.Láttam már máskor két osztàlytársamat smárolni(üvegezés)és akkor nagyon megrémitett hogy fuj egymás szàjàban nyalakodnak.A srácnak amúgy nem igazán esett le :D még utána is hònapokig mellette ültem a napköziben,sõt egyszer fel is irta a padra hogy járunk?hozok két chipset is ha jársz velem(az én szüleim sose vettek nagyon chipset,õ meg mindig hozott és tudta,hogy én szeretem)de nemet mondtam.

Love story :D

Azóta 17/L vagyok

2016. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Hú én egyszer 4.- be csináltam gyöngyökből egy szívecskét annak a srácnak akit szerettem és ő is szeretett engem csak nem merte el mondani és elrakta a táskájába, azt hittem hogy majd a szemem láttára fogja kidobni a kukába
2016. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Másodikban egy lány bevallotta, hogy tetszem neki, de olyan ronda volt, hogy inkább megöltem magam helyette
2016. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze... Mikor 12 éves voltam összejöttem egy lánnyal... Amíg jártunk, mind a 4 nap elég ciki volt. :DD
2016. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszer felelsz v merszeztunk nehany baratnommel, es azt kaptam h valljak szerelmet vkinek facebookon keresztul. Meg is tettem, a bokkeno hbaratnoje volt, meghozza egy eleg jo baratnom, de nem tudtam h jarnak, viszont a fiu ugy tudta h en tudom. Ez mar majdnem egx eve tortent csak ketszer lattam kb azota es meg mindig nem tudja h csak felelsz vagy merszbol irtam, de mostar soha nem is lesz pofam elmondani neki. 13l
2016. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
volt egy fiú akiért oda voltam meg vissza és persze nem magyon beszélgettünk (ő folyton cukkolt, meg ölelgetett -ez utóbbit a mai napig nem értem?!- ) és egyik héten kiderült hogy mennek két hétre síelni. én persze erre tökre beparáztam hogy két hétig nem is fogom látni meg hiányozni fog, de gondoltam itt az alkalom hogy elmondjam neki és így lesz ideje átgondolni...hát odamentem hozzá hogy beszélhetünk e félrementünk (aulában volt két kis lépcsős eldugott sarokrész) de végül annyit mondtam neki hogy jó utat és tiszta könny volt a szemem elfutottam de jött utánam hogy mi a bajom ezért összekaptam a cuccaim és hazáig futottam....iszonyatosan cikinek éreztem, nem is értem mit gondoltam
2016. jún. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!