Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miként törődjek bele abba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként törődjek bele abba hogy hátralevő életembe soha életembe nem lesz fiúm, szexuális kapcsolatom és szüzen halok meg? Hogyan folytsam el magamban? 17/l

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, lassan 18 sose volt még fiúm. De még egy csók sem. Semmi. Barátaim sose voltak nagyon, rendkívül félénk vagyok. Nem járok bulizni, mivel nincs kivel, és hát és tényleg a világ legmagányosabb embere vagyok ami nyomaszt.

Hogy értsétek még sosem ölelt meg fiú. (Lány se nagyon csaladon kivül)

És nincs is reménye annak hogy fiúm legyen. Nagyon nagy elvárasom hogy fiatal legyen, de tenyleg az a tipikus haj, es nem viselem el ha idős egy kicsit sem. És a haj meg kinezet is fiatal legyen es lakjon közelbe. Na meg persze legyen vékony. Tudjátok mi, ez a fuckboy külső.


Bele kéne törődnöm aba hogy soha nem lesz kapcsolatom. Hogyan készüljek fel erre? Alkoholt nem ihatok egészségi okok miatt, kutyán gondolkodom hogy az társnak jó lenne az életben.


Mivel tudom hogy sose lesz fiúm igyekszem magamban elnyomni a szerelmi érzéseket, szexuális ingereket

Az én életemben nincs ilyesminek helye

A remény veszélyes dolog

Filmekben, sorozatokban tudatosan kerülöm a szerelmi jeleneteket mert sírnom kell a magánytól

Igyekszem nem beleélni magam abba ha maszturbálok, nem is próbálkozni semmi ilyesmivel, csikló izgatással stbvel. Mert tudom hogy ha felébresztem magamban ezeket az érzéseket csak lángra kapok és beüt a fiú hiány, beüt a magány. Csak depresszióba esek. Azon gondolkodtam hogy erényövet kötök magamra.



2023. aug. 6. 22:44
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

Eletem egyetlen barája most szakította meg velem a kapcsolatot

Moat már lány barátaim sincsenek

Igy bulizni se fogok tudni soha az életben

2023. aug. 7. 08:44
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy ami 17 évesen történik, az véglegesen kihat a következő 50-70 évedre is? Ez csak akkor lenne így, ha szándékosan kivonod magad a társadalomból és elutasítasz minden emberi közeledést. De akkor meg nem a világgal van a baj, hanem veled. Ezen kell változtatni, és máshogy csinálni.
2023. aug. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
Minden elvárásodban a kinézetet említed. Tényleg ez számít? És ha bunkó, erőszakos aki megcsal meg nem becsül? A kinézet nem számít. Legalábbis amíg mindene megvan és nem 100 kg plusz, addig a személyiség alapján választok
2023. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez most ne haragudj, de tini-depi. Tudom milyen, mindenki volt ilyen, tudom, hogy mennyire rossz érzés, mennyire magad alatt vagy miatta.


De az élet megy tovább!


Szóval neked is menned kell tovább. Túl kell lépned ezeken a sérelmeken. Ki kell tűznöd a célokat, és tartanod kell magad a tervekhez.


Szóval ha az a cél, hogy kedveljenek mások, akkor legyél olyan, akit te is kedvelnél! Lásd magad kívülről is. Tessék segítséget kérni, eljárni az edzésre, betartani az étrendet (nem koplalni, nem nasizni!), és a legfontosabb, hogy feszegesd a határaidat,és találd meg, hogy meddig vagy te TE! Most kell megismerned magadat. Most vagy abban a korban (és még leszel úgy kb 22-24 éves korodig), amíg kialakul, hogy ki vagy igazán te. Határozottan.

Szóval én simán javaslok ehhez egy pszichológust (sulipszichológus a legegyszerűbb), meg mindenféle tudományos szemléletben íródott önismereti, kommunikációs és egyéb könyvet. Ezek jó alapok a gondolkodásmód formálására. Lényegében ezeket valamiért nem tanuljuk, ezért is vagyunk benne tudatlanok és pocsékak. Te viszont tanulhatod, gyakorlatba ültetheted. Menj előre, nyomd neki!


Amúgy meg ebben a korban nem maradsz le semmiről párkapcsolat terén. Nem túl értelmesek a tini kapcsolatok.


Szóval lényeg a lényeg. Nem tehet senki más a rossz lelkiállapotodért. Csak te fagy a felelős. Senki más nem lesz az. Ilyen a felnőtt lét. Menj előre.

2023. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

De nem értitek

Én nem folytathatom mert nincsen egyetlen lány baratom se de fiú se. Semmilyen. Még a neten sem nem higy húsvér. Egyedül vagyok a világban. Iskolába senki nem szól hozzám. Egyetlen baratért is eladnám a lelkem.

2023. aug. 7. 09:36
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Itt is van ismerkedési kategória. Oda is írhatsz!
2023. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
90%

Te is kezdeményezhetsz. Ha már ott ültök bent éveken át az iskolában egész nap egy térben, miért nem szólsz másokhoz?

Görkorizni nem szoktál? Mondjuk úgy Kecskemét környékén.

2023. aug. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

Nem merek senkihez se szólni

Most is a szívemet törtek össze

2023. aug. 7. 09:57
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél vissze egy kicsit az igényeidből.

Biztos sok "halandó " fiú van körülötted,aki helyes,normális,csak nem veszed észre,mert nem felel meg a képzelt elvárásaidnak.

2023. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

Az ősszes lanynak ilyen elvárásai vannak mert minddel ilyen szep fiatal fiu maszkal

Nezzetek kicsit körül

2023. aug. 7. 10:59
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!