Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miként törődjek bele abba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként törődjek bele abba hogy hátralevő életembe soha életembe nem lesz fiúm, szexuális kapcsolatom és szüzen halok meg? Hogyan folytsam el magamban? 17/l

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, lassan 18 sose volt még fiúm. De még egy csók sem. Semmi. Barátaim sose voltak nagyon, rendkívül félénk vagyok. Nem járok bulizni, mivel nincs kivel, és hát és tényleg a világ legmagányosabb embere vagyok ami nyomaszt.

Hogy értsétek még sosem ölelt meg fiú. (Lány se nagyon csaladon kivül)

És nincs is reménye annak hogy fiúm legyen. Nagyon nagy elvárasom hogy fiatal legyen, de tenyleg az a tipikus haj, es nem viselem el ha idős egy kicsit sem. És a haj meg kinezet is fiatal legyen es lakjon közelbe. Na meg persze legyen vékony. Tudjátok mi, ez a fuckboy külső.


Bele kéne törődnöm aba hogy soha nem lesz kapcsolatom. Hogyan készüljek fel erre? Alkoholt nem ihatok egészségi okok miatt, kutyán gondolkodom hogy az társnak jó lenne az életben.


Mivel tudom hogy sose lesz fiúm igyekszem magamban elnyomni a szerelmi érzéseket, szexuális ingereket

Az én életemben nincs ilyesminek helye

A remény veszélyes dolog

Filmekben, sorozatokban tudatosan kerülöm a szerelmi jeleneteket mert sírnom kell a magánytól

Igyekszem nem beleélni magam abba ha maszturbálok, nem is próbálkozni semmi ilyesmivel, csikló izgatással stbvel. Mert tudom hogy ha felébresztem magamban ezeket az érzéseket csak lángra kapok és beüt a fiú hiány, beüt a magány. Csak depresszióba esek. Azon gondolkodtam hogy erényövet kötök magamra.



2023. aug. 6. 22:44
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

Lejjebb kellene adni az igényekből, és visszaszállni a valóságba, ha nem vagy olyan helyzetben, hogy válogass.

Nagyon remélem ez nem egy Detti reinkarnált kérdés, gyanúsan egyformán van írva a "17/l", meg a nem ihatok alkoholt rész, meg az irreális elvárások.

Erényöves mondatnak semmi értelme, egyrészt nem létező történelmi eszköz, másrészt pont az volt a vélt célja hogy a hiperszexuális életet megállítsa, ami nálad nulla.


Nem temetni kell magad 17 évesen, hanem elkezdeni társasági életet élni, és majd kialakulnak kapcsolatok is. De úgy nem, hogy te "fúj, ez nem fuckboy" felkiáltással senki másnak nem adsz esélyt.

Nem mellesleg egy kapcsolathoz nem csak a te igényeidnek kell megfelelni, nem csak te diktálsz, hanem a másik félnek is. Ha kiállhatatlan a személyiséged vagy még bolond is vagy, akkor kerülni fognak. Megint ugyanaz, hogy lejjebb kell adni az arcból és igényekből is.

2023. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

De minden fiatal lanynak fiatal fiuja van

Azert nem irreális elvárás hogy 17 évesen nem szeretnék 27-50 évesekkel randizni

Csupa olyanok találnak be facebookon

Azok a fiatal srácok akiket az utcán látok hol vannak az internetről? És hol ismerkednek? (Buli ugye mondtam hogy kizárva)

2023. aug. 6. 23:14
 3/45 anonim válasza:
93%
Talan adj lentebb abbol a "fuckboy" kulsobol, es tobb eselyed lesz. Legyen vekony, fiatal..nem vagy te abban a helyzetben hogy szortirozd az embereket, szerintem.
2023. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
80%
Tanító bácsinak sokkal jobban jársz/járnál egy idősebb, tapasztalt pasival mint egy korodbelivel.
2023. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
91%
A legyen 17 éves és a legyen fuckboy kritérium eleve kizárja egymást. Az átlag 17 éves örül, ha tudja, hova dugja.
2023. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
60%
Fuckboy vagyok! De te egy hisztis rinyagep van. Lejjebb kellene adni az igenyekbol, kicsit beképzelt is vagy csak ezt nem tudom mire! Menjel el bulizni!
2023. aug. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
90%
Hát, Nyuszika: majd az egészséges ösztöneid felül írják a flúgos agyad előírásait, és boldog leszel!
2023. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
89%
Értem én hogy előadod itt a hattyú halálát de... nincsenek nagy elvárásaim csak legyen fiatal, vékony, szexi, amolyan Johnny Bravo séróval (vagy nem tudom mit jelent a tipikus haj), ja meg közel legyen. Hát ennyi erővel azt is hozzácsaphattad volna hogy lehetőleg Lölő unokaöccse legyen az illető.
2023. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim válasza:
93%
Igényeid és elvárásaid vannnak, cserébe te annyit csinálsz, hogy várod, hogy a sült galamb a szádba repüljön. Mellesleg 17 évesen véletlenül se gondold magad felnőttnek, pár év alatt még sokat változhat a gondolkodásmódod.
2023. aug. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

Én most leszek 21... 17 éves voltam (majdnem 18) amikor az exemet megismertem és elkezdtünk randizni. Én Szolnokhoz lakom közel, ő Budapest mellett lakott kicsivel. A jelenlegi páromnál a helyzet ugyan ez.

Rendben, hogy zárkózott típus vagy, sokan vannak még ezzel így... De elég érdekes kitérőid voltak azzal kapcsolatban, hogy ugyan ki is udvarolhat neked... Minden rosszindulat nélkül szólok, hogy így nagyon egyedül maradsz.

Próbálj a kinézeten túlra nézni. Ész, közös érdeklődési pontok, belső tulajdonságok.

A külső megfog, de a belső tart meg :)

2023. aug. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!