Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 evesen 17 eves baratno meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 evesen 17 eves baratno meg beleferne nektek?

Figyelt kérdés
2023. aug. 12. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

hát, kicsit más életszakaszban vagytok.

De ha nagyon megvan a közös hang és szeretitek egymást, akkor nincs gond.

2023. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
simán, bár hosszú távra nem terveznék vele
2023. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a 24 éves srácok többsége belemenne, a 17 éves lányok többsége pedig ellene lenne a dolognak.
2023. aug. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
En 30 vagyok es 19 eves a baratnöm, teljesen jol megvagyunk igy. Szerintem belefer.
2023. aug. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%

Legyünk kicsit gyakorlatiasak!


Nyilván akkor állsz össze valakivel, ha az neked ad valamit, amitől te többnek érzed magad, ami neked jó!


A 24 éves srác helyében (módusszal kalkulálva)

A 17 éves elég tapasztalatlan hozzám képest, így valószínű, nekem kell egyes dolgokat megtanítani neki. Persze megjelenésében, általános viselkedésében már nagylány, hisz meg tudja mutatni előnyös oldalát, de a komoly dolgokban való tapasztalathiánya később fog előjönni. Ő neki nincs egzisztetnicája, elég jól kialakult köre van, jellemzően helyhez kötött, ami nekem jó.

Teljesen jó, hogy vezérelni tudom, hisz van egy köre, amiből ki lehet adott esetben szakítani, vagy szerencsésebb helyzetben ismerem is a körét. Számomra ő egy befektetés, hisz nekem van saját jogon jövedelmem, neki meg van igénye sminkre, ruhára, szolira, fordászra stb., amibe részt kell vállalnom így.

Pontosan tisztában vagyok azzal, hogy sok szempontból én vagyok a domináns, ezért a 17 éves átmeneti megoldásnak tökéletes, amíg nem kerül látókörbe egy komolyabb tapasztalattal, egzisztenciával rendelkező csaj. Tehát flörtre, lazább kapcsolatra jó, de elkötelezni magam vele nem fogom.


A 17 éves lány szemszögéből (módusz)

Nekem egy komolyabb pasi kell, és a komolyság alatt értendő egy egzisztenciával rendelkező pasi. Ha őt megfogom, ha ő van az oldalamon, akkor ezzel mutathatom a többieknek, hogy na nekem van egy tapasztalt pasim. Nem kell veleszórakozni, van tapasztalata, így klappolhat közöttünk a dolog. A bulikba jó lesz a csóka, hogy társaságot adjon, fizesse nekem a jegyet, a piát.

Amíg sulis vagyok, jó lesz ő, utána majd meglátjuk. A lényeg, érezzük jól magunkat, "haladjanak a dolgok", legyen meg a "kémia".


Tehát ez egy rövidtávon win-win helyzet, de csak rövidtávon. Komoly kapcsolat ebből ha 5%-os eséllyel lesz. Nem zárom ki, de nem tartom valószínűnek.


Hangsúlyozom, hogy ez nem az én habitusom, hanem a tapasztalat alapján a módusz norma.

2023. aug. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Max nem hosszútávra.
2023. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

"Szerintem a 24 éves srácok többsége belemenne, a 17 éves lányok többsége pedig ellene lenne a dolognak."


phaszt, a lányok ilyen korban az 5-10 évvel idősebb csávókra buknak leginkább

2023. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Írj ki egy kérdést és majd meglátod, hogy nem.
2023. aug. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Simán. Nem értem, hogy sokan miért ne terveznének hosszútávra. Ha csak khúrogatásra akarják használni a lányt, hát akkor ne is kezdjenek kapcsolatot, csak tisztázzák le, hogy dugópajtik és kész.
2023. aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 9!

Morális szempontból megértelek, de attól tartok, az életképtelen. A 17 éves (a stigma kedvéért írtam) lánykák azt akarják hallani, hogy a másik fél komolyan tervez velük, ámítják őket, s nyilván az esetek többségében ez nem igaz. A tapasztaltabb a fiatalabbat (naivat) csak eteti és csak azért mondja ezt, mert a másik ezt akarja hallani és mert csak így adja oda magát.


Valóban, ha már ilyen kapcsolatot épít valaki, úgy lenne korrekt, ha az elején kimondanák a felek, hogy ez nem több, csak testiség, de félek, oda vagy vissza, esetleg oda-vissza mással ámítjak magukat és/vagy egymást.

2023. aug. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!