Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez beleférne, hogy reagálnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez beleférne, hogy reagálnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A barátnőmtől távol vagyunk jelenleg egymástól. Ő online oldalakon is jelen van mint anonim beszélgető. És itt van hogy pasikkal is beszélget, és mint kiderült számomra, nem csak online hanem telefonon is...hosszú órákat, és most egy adott srácról van szó, elmondása szerint csak beszélget semmit nem jelent neki, ám mégis este 18h tól egyfolytában beszélgetnek telón úgy! hogy én írok neki 21h aztán 22h kor is hogy mi az oka hogy nem tud felhívni beszélni kicsit, amire végül azt a választ kapom: "később, most vonalban vagyok". Aztán kiderül, mert miközben telefonált írt nekem messengeren, hogy egy idegen sráccal beszélget akinek most ért véget egy több hónapos kapcsolata bla bla de ne gondoljak semmi rosszra. Mire én mondtam neki vagy leteszi és felhív végre (ingyen beszélünk) vagy akkor felejtsen is el, erre azt válaszolja, "nem akar bunkó lenni, majd 15 perc múlva kitalál valamit amivel leteheti a srácot". Hát normális szerintetek? de most komolyan.

Este 18h tól nem volt idő kibeszélnie magát és még 23h kor is azt mondja hogy nem tudja letenni mert nem akar bunkó lenni? (hanem majd kitalál valamit a srácnak hogy letehesse)??

Meg úgy egyáltalán mit szólnátok ha a barátnőtök idegen pasival beszélgetne hosszú órákat, hogy tolerálnátok?


2020. aug. 19. 05:00
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Én nem bírnám elviselni, hogy helyettem egy random palival beszélget órákat. Főleg akkor nem, ha mellette nem is igazán tudunk találkozni, és ez lenne az egyetlen módja, hogy értelmesen tudjunk beszélgetni. Ha nem lenne hajlandó letenni, akkor kikapcsolnám a telefonomat, és egy ideig nem reagálnék a hívásaira.
2020. aug. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ennyit tennél? Akkor én elég lobbanékony lehetek, végül nehezen de csak felhívott engem, én meg mondtam hogy részemről ennyi volt, és hogy hívja szépen vissza a srácot és beszégessenek nyugodtan. Nagyon rosszul esett amit mondtam is neki, ezért is a reakcióm.
2020. aug. 19. 05:40
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Már az első ilyen alkalomnál megmondtam volna neki, hogy kalap-kabát. Nem azzal van a baj, hogy vannak fiú barátai vagy azokra is fordít időt, hanem ha mellettem ismer meg oldalakon srácokat, akikre kétszer annyi időt fordít, mint a barátjára. Jobb, ha szakítasz vele, mielőtt még jobban kínoz ez az egész. Ez nem rendes kapcsolat, pótlék vagy ameddig nem talál jobbat.
2020. aug. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Jol tetted, Kérdező.. látszik mennyire vagy neki fontos
2020. aug. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 3-as írja kalap-kabát


Nem érdemel meg

2020. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Még a kétsége sem merülhetne fel, hogy kibaszni mint macskát szarni.

Nem tisztel téged, nem is szeret, sőt semmit nem jelentesz neki.

Én nem tolerálnék ilyesmit.

Közöm nem lenne egy ilyen relatív picsához. Pfúj...

2020. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztel, nem szerelmes es sz@rik a fejedre... Hagyd ott
2020. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!