Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szabadulhatnánk meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LoneWolf:P kérdése:

Hogy szabadulhatnánk meg a barátnőm apjától?

Figyelt kérdés
A barátnőm apja alapból rossz indulatú. Rossz a viszonya a barátnőm anyjával. A lánya a barátnőm és az apja nem kedvel bár semmi rosszat nem tetem. Állítólag féltékeny ránk mert jó kapcsolatunk van. Attól félek hogy ha történik valami akkor eltolt egymástól. Mit tudok tenni hogy ha történne valami akkor is minden rendben legyen? Szegény lány konkrétan szinte napi szinten sír az apja által okozott stressz miatt. Minden nap látogatotnám a barátnőm de az apja csak 2 naponta engedi. Mit csináljak hogy ne szóljon bele a kapcsolatunkba?
2023. aug. 14. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Albérletbe mehettek.
2023. aug. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Vsz egy öregedő nárcisztikus apáról van szó. Persze hogy "féltékeny", hiszen a jelenlétedben kiderülhetnek a gonoszságai. Legjobb megszüntetni vele a kapcsolatot. Nem írod, hány évesek vagytok, de ha lehet, költözzetek külön.
2023. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
A barátnődnek iskolába el kell járnia, szóval szerintem ezt a kiskaput használjátok ki. Aztán amint lehet, el kell költözni.
2023. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én 16 éves vagyok és a barátnőm 15. Az albérlet jelenleg reménytelen. Kiskorúak vagyunk és pénzünk sincs rá.
2023. aug. 15. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Tudom, hogy fiatalok vagytok, de talán az, hogy átköltözne hpzzád a lány, ha mindkettőtök szülei engedi, megoldás lehetne. Vagy koli, nem tudom, nem jut eszembe jobb
2023. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az apja nem engedi hogy itt aludjon vagy én aludjak nála. Ő kollégiumba megy de én bejárós leszek. Ezért kb hetente fogunk találkozni. Az a fő probléma hogy az apja nem engedi hogy folyton együtt legyünk.
2023. aug. 22. 07:00
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Ha egy ilyen tiltás megtöri a kapcsolatot, akkor ez egy semmilyen kapcsolat volt, hiszen nem éreztek annyit a másik iránt, hogy kockázatot vállaljatok. Nem azon kell sopánkodni, hogy eltiltottak, hanem az összes lehetséges kiskaput ki kell használni.
2023. aug. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!