Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek milyen viselkedés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek milyen viselkedés?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam akinek már egy éve tetszek, nekem nem tetszik a lány. Tegnap is, ma is olyan topba jott h eleg rendesen kint voltak a mellei. Probalja velem kialakitani a szemkontaktust de engem nem erdekel o. Mikor a folyoson vagyunk hangosan beszél meg játssza előttem magát, mert amugy egy csendes lány. Mentunk haza ugyanazon az utvonalon en a haverjaimmal o egy masik lannyal ott elkezdett beszélni h hanyan megneztek az utcan…stb. Engem kezd idegesíteni. Ti mit gondoltok rola a leirtak alapjan?
2023. szept. 7. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Semmit. Átlagos tinilány viselkedés, aki össze akar jönni egy sráccal (akit vsz. 2-3 hónap után dobna is.)
2023. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

az mit jelent pontosan hogy a topbol kint voltak a mellei? annyire feszult rajta vagy konkretan alul kilatszik melltarto nelkul olyan rovid?

azt hiszik hogy igy fognak tetszeni a normalis kapcsolatra vagyo fiuknak, pedig ezzel csak egy ribinek fogjak nezni oket.

az osszes lany ilyen ruhakban jar.

2023. szept. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
MErt tetszel neki, ezért csinálja.
2023. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy is mondjam mintha fel lenne “tolva” neki tehat felulrol domborodik de amugy meg lapos mellei vannak
2023. szept. 7. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
és ? mégis ránézed.
2023. szept. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hat igen mert a teste nem rossz…az arca nem tetszik
2023. szept. 7. 23:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszel neki, ennyi az egész. Én csak amiatt utasítanám el, hogy mások ne gondoljanak rosszat róla.
2023. szept. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!