Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért nem mernek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem mernek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 3. 23:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Te lány vagy?
2023. máj. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg az elutasítástól való félelem miatt.
2023. máj. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Mert nem az ő dolguk.


A virág sem megy oda a méhecskéhez, hogy heló porozzál már be, hanem illatozik, ami odavonzza a méhecskét.

2023. máj. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
De szoktak, szemeznek, mosolyognak.
2023. máj. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Mi célozgatunk.Ez is egy fajta női tulajdonság..nem mondjuk ki mit szeretnénk, inkább körbeírjuk és találjatok ki. 😂
2023. máj. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Én kezdeményeztem lányként. Sajnos ez a méhecskevonzás nem jön be, ha jóval átlag alatti külsejű vagy. De kapcsolat lett belőle, szóval így is sikerrel jártam.

Szerintem már azért sokkal elfogadottabb lányként kezdeményezni mint régebben, de valóban nem túl gyakori.

2023. máj. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Egyrészt az elutasítástól való félelem, másrészt attól is tarthatnak, hogy esetleg k***ának nézik őket.
2023. máj. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Én valahogy azt vettem észre, hogyha egy lány kezdeményezik nagyon nyíltan, akkor a férfi számára hamar unalmassá válik, mert nincs az az ösztönzés, hogy meg kell szereznie a kiszemelt lányt. Én pl. ezért nem szoktam kezdeményezni. Jelzem, ha bejön valaki, de az első lépést hagyom, hogy a férfi tegye meg.
2023. máj. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sosem volt ezzel problémám, ha tetszett egy pasi, akkor kezdeményeztem. Elutasításra nem igazán emlékszem, de ha valaki elutasított is volna, akkor mi van? Semmi! Van még 4 milliárd másik pasi. Semmi gáz nincs ezzel, nem lehet mindenkinek tetszeni, szóval én nem értem azokat a lányokat (pasikat se), akik nem merik megtenni az első lépést. Más a helyzet, ha pl. halálosan szerelmes vagy és azért félsz, de bakker, egy random pasihoz/csajhoz odamenni, aki bejön, hogy ebben mi a nehézség??? 40N
2023. máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%

"hamar unalmassá válik, mert nincs az az ösztönzés, hogy meg kell szereznie a kiszemelt lányt."


ha kéreti magát a csaj én nem fárasztom magam.

2023. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!