Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kérdésed túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.

Figyelt kérdés

Az osztálytársam (17L) már sokszor rajtakaptam, hogy figyel engem az órákon. Ez ~2 évvel ezelőtt kezdődött, amikor volt a gólyaavatónk, és párban kellett táncolnunk, és én vele voltam. Ma edzoteremben voltam és ő is ott volt, és pont előttem hajolt le a súlyokért... a tető sosem volt még ilyen izgalmas... úgy tűnt, mintha direkt csinálta volna, de lehet, hogy csak túlgondolom.


Fogalmam sincs mit csináljak, mert ha lenne kapcsolatunk és vége lenne, az nem lenne jó, hogy még 2 évig mindennap látnánk egymást...

Mit tanácsoltok nekem?



2023. szept. 14. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki
2023. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
"Fogalmam sincs mit csináljak, mert ha lenne kapcsolatunk és vége lenne, az nem lenne jó, hogy még 2 évig mindennap látnánk egymást..." - A félelem természetesen jogos, viszont mindig azt szoktam erre írni, hogy két értelmes ember tud kultúráltan szakítani.
2023. szept. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Milyen kérdésem?
2023. szept. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Osztalytarssal soha, nem hiszem hogyha tortenne koztetek valami ami kicsit abszurd vagy eroszakos stb, nem hiszem h ezt szeretned hallgatni meg 1-2-3 even keresztul. Eleg megalazo tud lenni (az is)
2023. szept. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"a tető sosem volt még ilyen izgalmas..."

Tessék?

2023. szept. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5, azért, mert nem a fenekét néztem amikor lehajolt előttem 1 méterrel.


https://www.youtube.com/shorts/upQoJ82tz_M erre gondoltam

2023. szept. 15. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!