Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha kiderülne hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha kiderülne hogy a barátnőd vagdossa magát?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, én vagyok a barátnő!

2023. szept. 18. 20:52
A kérdező szavazást indított:
Szakitanék vele
Megpróbálnék segíteni
Hagynám, csináljon amit akar
51 szavazat
1 2
 1/13 anonim válasza:
17%
Segítenék neki vagdosni.
2023. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Kipenderíteném a konyhába, hogy a csülköt vagdossa a saját csülkei helyett, ha már úgyis ennyire benne van a dologban.
2023. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
2 pofon után megbeszélném a szüleivel.
2023. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%

Kinyalnám a vágásai---

Khm...

Akarom mondani: megbeszélném vele, hogy miért is probléma ez.

2023. szept. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez már kiderülne vagy ismerkedésnél, vagy a kapcsolat elején. Amúgy érdekelne miért csinálja és ha tudok megpróbálnék segíteni neki, lebeszélni róla. Fiatalabb koromban nekem is volt egy rosszabb időszakom, akkor sajnos én is csináltam szóval tisztában vagyok vele hogy hülyeség, de talán meg tudnám érteni.
2023. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Azért nehéz helyzet ez, mert ez a dolog innentől sakkban tartja a párkapcsolat másik tagját. Mindenek előtt tehát azt beszélném meg vele, hogy valódi a szándék, vagy ez csak egy figyelemfelhívás. (Barátnőmnek volt hasonló, de ő őszintén elmondta, hogy valószínűleg nem merné megtenni, ez csak amolyan jelzés.) Ha komoly a szándék, akkor szakemberhez fordulnék, ha csak figyelemfelhívás, akkor próbálnám jobb belátásra bírni, beszélni vele, segíteni a helyzeten.
2023. szept. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
Én is vagdosnám magam, nehogy már kimaradjak belőle. Sőt! Szólnék a szüleinknek, hogy ők is vagdossák magukat.
2023. szept. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
80%
#6 Attól, hogy nem akar valaki öngyilkos lenni, attól még a vagdosás nem egyszerű figyelemfelhívás, szakember segítségére van szüksége annak, aki ilyet csinál. Nézz utána a NSSI-nek (Nonsuicidal self-injury), mielőtt hülyeségeket beszélsz.
2023. szept. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
Hat figyelj nézd a jo oldalát, gyerek tartást valószínű nem kellessz fizetned majd...
2023. szept. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
#8 De, ez egy figyelemfelhívás, semmi több. Aki öngyilkos akar lenni, az elsőre felvágja az ereit, nem csak vagdossa. Gondolkodj logikusan, mielőtt hülyeségeket írsz.
2023. szept. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!