Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Hogyan fogadnátok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Hogyan fogadnátok ha kiderülne, hogy barátnőtöknek/annak a lánynak aki tetszik az apja alkoholista?

Figyelt kérdés
Mármint változtatna valamit? Sajnos apám szinte minden nap részeg ami nyilván probléma, de ennek fejében ezt agresszívan vezeti elő. Nem merek hozzánk áthívni senkit, mert félek, hogy mit fognak szólni/lejáratna előttük(az apám).
2017. szept. 1. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kellően érett srácot nem befolyásolhatja a szüleid viselkedése, hiszen te vagy neki a fontos, nem ők.
2017. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szerelmes lennék a lányba, akkor ez biztosan nem gátolna meg. Egyszer legalább el kell láogatni a szülőkhöz, de azt az egy alkalmat biztosan kibírnám, meg előfordulhat az a szerencsés véletlen, hogy teljesen józan, így nem lenne ebből probléma(ha igaz az a "szinte").


Változtatni a fentebb leírt kevesebb "családlátogatáson" kívül nem változtatna.


16/F

2017. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Stark2000 ***** válasza:

Nem változtatna semmit. Jobban félteném a lelki állapotát és a testi épségét. Amúgy meg megértő lennék. A családomban is hasonló volt a helyzet. Tuti segítenék neki ilyenben ha valami gondja van. Pár év alatt én is megéltem ezzel kapcsolatban dolgokat, szerintem egész jó segítséget tudnék nyújtani ha úgy érzi, hogy nehezen viseli. :)


Akit haza viszel, azt pedig max jól válogasd meg. Egy jó barátnő / barát csak segít. Miért akarna rosszat azzal, hogy kikürtöli, hogy nálatok mi folyik a családban. Meg egyébként sem az ő dolga. Szerintem eléggé pofátlan dolog lenne az ilyet szétkürtölni, meg had ne mondjam milyen éretlen dolog.

2017. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 DollarDog ***** válasza:

Apjával együtt innék :D

Viccet félretéve,nem változtatna semmin! A lány a fontos nekem, nem pedig az apja!

2017. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem számít. Csak felszínes embereknek számít az ilyen, hisz az apád az apád, nem te vagy, ha valaki pedig téged szeret akkor ez egyáltalán nem lényeges.
2017. szept. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
I would be her daddy
2023. okt. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!