Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fáj a szüzesség elvesztése?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés
Már akarom ahogy a barátom is, csak félek tőle mégis hogy fájni fog vagy hogy milyen lesz:/

2023. szept. 28. 01:18
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
67%

Sok mindentől függ, többek között a te lelazultságodtól, korábbi szexuális élményeidtől (magaddal, eszközökkel, barátod ujjával, stb). 14 lány szüzességét vettem el, és úgy az esetek felében nem volt semmi extra kellemetlenség a kezdeti meglepődéseken és ráérzéseken túl, talán eleve sérült volt a szűzhártya, stb. Másik felében azért az első elég fájóska volt, és nagyon óvatosnak kellett lenni, hogy ne legyen rossz élmény, általában csak második-harmadik alkalommal lehetett igazán 'szexelni'. Itt tényleg jól jött hogy tapasztalt vagyok, és szerintem ezért van sok lánynak rettenetes első élménye mert béna és erőszakos fiúkkal próbálkoznak.

Szóval lazulj le, kérd a barátodat hogy türelmes legyen, figyeljen rád, masszázs, pár korty finom pia, zene, nyugalom, kettesben levés, és építsétek fel ami jól esik, nem kell azonnal all in.

2023. szept. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
9%
dehogy fáj.. ne képzeld azt. ez jó muri.
2023. szept. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
21%
először izgasd fel magad, ujjazzon meg.
2023. szept. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
92%
Nem feltétlenül! Sok múlik a barátodon, de a te hozzáállásod sem elhanyagolható szempont!
2023. szept. 28. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
8%

Én is alig tudtam leülni, arra lettem figyelmes mondom kielégítés nélkül bevérzek 16 évesen. Úgy elvoltam zsibbadva, nyoma is volt véres lepedő ami be volt sározva stb eléggé büdös lett. Tehát mintha vértócsát láttam volna magam előtt. De mintha a képszakadás alatt akkora nyögéseket hallottam volna, meg maradt volna a micsodámon hályog vagy mi a szűzhártyáról. Mondjuk olyan mintha tűvel szúrkálnának. Nah most lányt azóta másra sem vágyik, mert ha így kapja meg amit akar, elméletileg nem tud nemet mondani a gátlásainak. Mondom de ha gyorsan hamar csinálod mintha 1000 tűvel szúrkálnának, utána meg mintha a hormonaid elkezdenének pezsegni és bizseregsz. Mondom csomoszór bevérzett én is meg ő is. De ő akarta a dolgokat, mert elméletileg itt a lehetőség most elsőre lefektettem. Végső soron jóban volt a kémia a tanárral csak azóta tagadja a dolgokat a kulcsról, sőt hogy lefektetett lány létére egy fiút. mert amióta azután terhes lett inkább a vágyai felé hajlott. Sőt mi több egyszer láttam a videót, láttam felkapcsolta a villanyt átjött meztelenül levetkőztetett stb megült csak magánál őrizgeti azóta is a felvételt mert számára ez sikert jelent. 20 percig tartott az egész utána meg ami után elèlvezet végig mehetett osztályon,is. Tehát az volt benne a pláne, hogy érezte a hatodik érzékem körülöttem magzatvíz van a kirándulás után. Tehát mondhatom én voltam az első áldozat. És végül mi lett a vége, krema, mert az okos

nem jött rá mind annyian bevagyunk rúgva.Hanem most lebénult, most biztosan nem jönn rá, most biztosan könnyű préda lesz elsőre. Ezért vette meg előre az italokat saját pénzből. Igen de a felvételből ki van vágva egy jelent amikor megy fel a létrán. Azóta külön másolaton van van a jelenet. De itt látta miután nincs miből felnevelnem elvetette. Elméletileg éreztem a hatodik érzékem 2021 ben ahogy meggyulladok megégek szinte vöröset láttam mindenhol. Ilyenek ezért nem tudok bocsátani egy napon sem, átbasz és nyaljam ki neki a seggét. Le se ül megbeszélni. Hát helló szia ez van, ezt szeretném. De ő semmivel sem tudok várni, meg megérteni vagy várni a dolgokkal. De most vagy 5 apró embert éreztem megégni a krematóriumban. 5 ös ikrek lettek volna. Amúgy mondják ez már a nőknél a lefelé vezető út. Szóval valószínűleg isten sem fogja engedni, hogy lássa őket. Sőt ennek most nincs közze a szűzességhez,de ő megfogja bonyolítani a mostaniak életét. De valószínűleg ha nem akartok abortuszt, akkor védekeztek.Egyébként aki hajlik az abortusz felé mint nő, valószínűleg utálja is a gyerekeket, azoknak nem kínál fényes sorsú utat az élet után az idő(isten) lélekkel.

2023. szept. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
7%
Ezt csak mellékelten mondom.
2023. szept. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 NTBS ***** válasza:
72%
Ez nagyrészt partner függő.
2023. szept. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 gergelice16 ***** válasza:
85%
A tapasztalat nem számít annyit, mint ahogy az #1 szövegéből érződik. Egy szűz srác is tudja ugyanolyan fájdalommentesen csinálni, ha utánanézett mondjuk annak, melyik póz a legalkalmasabb és nem önző módon viselkedik, hanem a lányra koncentrál. De sokszor ez sem segít, mert lehet túl szűk a lány vagy lehet nem próbálkozott annyira korábban (amivel nincs baj szerintem). Ekkor is a gyakorlattal egyre jobb lesz. Nekünk a feleségemmel a 3.-4. alkalom volt az első, ami igazából szexnek nevezhető.
2023. szept. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
86%
Partnerfüggő vagy sem nekem picit fájdalmas volt hiába gyengéden megujjazott és kinyalt mindezek elött. Az első behatolás picit fájt.Abba hagytuk pár perc után pedig eléggé nedves voltam de mégsem volt kényelmes majd másodjára már egész jól ment a dolog.Sosem véreztem.Ha elsőre nem az igazi abbakell hagyni majd másodjára harmadjára nekifutni.Nekem türelmes volt a párom.Ez is egy jó kapcsolat lényege.
2023. szept. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
24%

9,

Akkor ti mindketten szüzek voltatok amikor házasságra került a sor?

2023. szept. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!