Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fáj a szüzesség elvesztése?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés
Már akarom ahogy a barátom is, csak félek tőle mégis hogy fájni fog vagy hogy milyen lesz:/

2023. szept. 28. 01:18
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
0%
Most nézem az 1-es egy igazi csaj faló volt
2023. szept. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 gergelice16 ***** válasza:
31%
#11 Igen, mi vártunk a házasságig. Sok értéke van ennek is, de ma már ezeket hajlamosak elfelejteni.
2023. szept. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
78%
#1 Ha a szűzhártya nem szakad könnyen, akkor lehetsz 200 lánynak is az első, akkor is fájni fog, mikor beteszed. Ezen az apróságon kívül pedig jól látszik az a hihetetlen mértékű önbizalomhiány, amelyet láthatóan kompenzálni próbálsz. A válaszod alapján azon se lepődnék meg, ha még szűz lennél.
2023. szept. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
74%
#13 És ha a házasság után derül ki, hogy szexuálisan nem illetek össze? Akkor mi van?
2023. szept. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
10%

#14


"Ha a szűzhártya nem szakad könnyen, akkor lehetsz 200 lánynak is az első, akkor is fájni fog"


Nem értem ezt a mondatot. Kifejtenéd?

Mint mondtam, akiknek nem fájt, már valsz nem volt szűzhártya (korábbi ujjazás, fésűzés, sport kozben, stb kiszakadhatott).

És mi ez az indokolatlan személyeskedés? Leírtam a tapasztalataim. A fiúk kétharmada sosem vesz el szüzességet, a lányok pedig eletukben egyszer vesztik el, így szerintem hasznos egy tapasztalt emberé is a kalapban. Az utánam jovo hozzaszolasok gyakorlatilag az enyémet erősítették ilyen vagy olyan iterációban, kivéve azt aki a szűz srácok képességeit magasztalta.

2023. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 gergelice16 ***** válasza:
79%

Mindenki ezt hajtogatta régebben is. Ez egy olyan probléma, ami valószínűtlenül ritkán történik meg, és akkor is csak annyival jár, hogy sokkal több előjátékra van szükség, és valószínűleg még utána is fáj. De elárulok valamit: Egy női nemiszerv képes a tágulásra, hiszen még egy több mint 10 centis babafejet is képes kinyomni magából. Nyílván ez nagyon végletes eset, de az állítás igaz: gyakorlással igenis csökkenthető a fájdalom, és növelhető az élvezet. És végülis ez részben be is következett, az első néhány alkalom a feleségemnek nagyon fájt, de utána egyre jobb lett neki, így ma meg már csak a behatoláskor fáj neki egy kicsit, ha régen csináltuk. De ettől függetlenül továbbra is sok örömöt találunk benne.


Elárulom, miért nem hatott rám sosem ez az érv. Amikor elvettem a feleségemet, nem a szex hajtott, hanem hogy szeretem őt, és vele akarok lenni minden örömben, valamint osztozni akarok a problémáiban és fájdalmaiban. Azt akarom, hogy mindennel együtt nézzünk szembe. És persze, ha feltesszük, hogy egyáltalán nem illünk össze szexuálisan, és ez teljes mértékben ellehetetleníti a szexet, akkor biztosan minden sokkal nehezebb lenne, de én akkor is erre vágyok, mégha emiatt sok mindenről le is kellene mondanom.


A szex nem csak a testiségről, az élvezetről szól. Számomra ez egy lehetőség, amivel ki tudom mutatni a szeretetemet felé. A szex valahogy úgy működik, mint a ragasztószalag: megerősíti a kapcsolatot, összeköti az embereket. Ezért nem szabad túl korán lefeküdni senkivel, mert ha nem illenek össze, a szex csak úgy tartja össze őket, hogy közben mindketten sérülnek. Ugyanakkor ha akivel lefeküdtél, megszakítod a kapcsolatot az olyan, mintha feltépnéd a ragasztószalagot, ami bizonyos részeket végleg kiszakít belőled. Ha pedig ezt valaki másra próbálod rátapasztani, ragad még valamennyire, de már közel sem annyira, mint elsőre. Harmadjára pedig még a másodiknál is kevésbé. Ezért mondhatjuk, hogy a tizedik szexpartner után már létezhet az érzelemmentes szex, mert már annyira elkopott a ragasztó, hogy már szinte semmit sem ér. Pedig ennek a ragasztónak szerepe van. Sok minden más mellett ez is segít abban, hogy a nehéz időkben is képesek legyünk összetartani. Miért rontanánk a saját esélyeinket? Csak azért mert abban a pillanatban jól esik? Így visszanézve nagyon örülök, hogy csak 1 nővel voltam egész életemben, mert nem tudom, hogy miről maradtam le, és szex közben nem az jár a fejemben, hogy azzal a másik nővel mennyivel jobb lenne.


Biztos vagyok benne, hogy létezik olyan nő, aki sokkal szebb, mint a feleségem, és sokkal jobb lenne vele a szex. De ez valahol nem érdekel. Én a feleségemet választottam, mert szeretem, és elfogadtam őt minden hibájával együtt, és nem hagynám el őt csak azért, mert van valaki, aki jobban passzol hozzám. Hiszem, hogy ez gondolkodásmód megerősíti a kapcsolatunkat, és hozzásegít minket egy boldogabb élethez.

2023. szept. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 gergelice16 ***** válasza:
16%
#16 Lehetne egy kérdésem? Biztosan sok örömöt okoz neked az, hogy ennyi lánnyal feküdtél le, de igazából boldognak érzed magad?
2023. szept. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
11%

"Most nézem az 1-es egy igazi csaj faló volt"


Mármint nőnemű fából készült ló? Az hogy?

2023. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
26%

gergelice16


Korodat megkérdezhetem?

2023. szept. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 gergelice16 ***** válasza:
76%
27 éves vagyok. Most áprilisban házasodtunk.
2023. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!