Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy emiatt kicsit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy emiatt kicsit aggódok?

Figyelt kérdés

Van egy barátom 1 hete mutatott be a családjának. Már azelőtt szerelmes voltam belé, mielőtt megtudtam, hogy a szülei ilyen jómódúak. És most megláttam a házukat, a helyeket amiket mesélt, hogy merre járt, kocsijukat stb.

És kicsit kisebbégi komplexusom lett emiatt. Apukámmal élek társasházban, szoktunk utazni, Európában voltunk pár helyen, de inkább csak belföldön mozgunk. A lakásunk kicsi a szobámon kívül semmi se olyan modern. A barátom már volt itt, tudom, hogy szeret engem. De nem fura ez szerintetek így. Vagy számít ez egy kapcsolatban.

Általában ő hív meg pl ebédelni, de én is úgy szoktam fizetni

Ilyen 60-40% arányban.

Ja meg az ő családja nyitottabb, kevesebbet dolgoznak, több programon vannak, az apukám meg szinte mindig dolgozik, sajnos nincs rám ideje.


2023. okt. 18. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Előbb utóbb ott fog hagyni. Csak a szexre kellesz neki.
2023. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, hogy aggódsz emiatt, de ne félj, a barátod úgy szeret téged, ahogy vagy.:)
2023. okt. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfiakat nem érdekli a nő anyagi helyzete. Egy kapcsolatban úgyis az az elvárás hogy a férfi legyen a kenyérkereső, úgyhogy pont nem fogja őt érdekelni hogy milyen körülmények közül jössz. Egyedül a nők foglalkoznak ilyenekkel hogy mekkora a férfi keresete vagy milyen az iskolázottsága. A férfiakat a fiatalság, szépség és hűség érdekli. Például egy milliomos férfi simán járna egy McDonald's dolgozóval, fordított esetben nem sok példát láttam rá az életben. Ne stresszelj ilyeneken, mert pont ezzel rontanád el a kapcsolatot
2023. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Becserkészted a pénzes pasit, ugye? Majd, ha lecserél egy másik csóróra, nagyot fogsz nézni.
2023. okt. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem vagyok tele(pontosabban az apukám, én még lehetek gazdag) de az ilyen agyhalottak kedvéért írtam oda, hogy amikor nem is tudtam, hogy egyáltalán hol lakik, vagy mit dolgoznak a szülei akkor már szerettem. Lehet neked idegen dolog szeretni valaki a SZEMÉLYISÉGE miatt, de nekem ez a normális. :)

Mondjuk én mindent megadok neki és ő is nekem. Sajnálom ha te nem tudod biztosítani a nőnek, amit igényel vagy pedig te nem kellesz egy férfinak sem.

2023. okt. 18. 20:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az általa leírtakból nem úgy néz ki, mintha őt zavarná a te anyagi helyzeted, vagy aggódna, hogy esetleg kihasználod és csak a pénzért vagy vele, főleg ha nem mindig ő fizet mindent. Úgyhogy szerintem te se aggódj emiatt.
2023. okt. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam itt már olyan kérdést, ahol egyetemista lány pénzelte rendszeresen a másik városban lakó szintén egyetemista fiúját. Rendszeresen pénzt küldött a fiújának, mondván, hogy a fiú családja szegény, ő (a lány) meg már dolgozik az egyetem mellett.

Kérdeztem is tőle, hogy a srác ezt így szó nélkül elfogadja? Miért nem dolgozik ő is az egyetem mellett, ha szegények?

Szóval ne aggódj emiatt, kérdező, téged nem pénzel a fiúd, érezd jól magad!

2023. okt. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!