Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális,ha ezen aggódok?

Normális,ha ezen aggódok?

Figyelt kérdés
Van már egy lassan 1 éves kisfiam. Szeretnénk neki 1-2 éven belül kistesót. Viszont van egy olyan félelmem,hogy fogom e tudni mindkettejuket egyenloen szeretni... Fogom e a mar meglevo kisfiam annyira szeretni,mint most,illetve ha igy lesz,nem e lesz a kicsi "hatranyban" (vagy forditva). Ezek normalis "aggodalmak"?
2021. aug. 30. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Amíg csak neki akarsz kistesót, nem pedig második gyereket, addig szerintem jegeld ezt a gyerek dolgot. Egy második gyerek nem az elsőnek a jatékbabája vagy az árnyéka kell hogy legyen.
2021. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerettem volna második gyereket és egyszer ez nekem is megfordult a fejemben már terhesen. De aztán el is múlt ez az aggodalom. Ugyanúgy szeretem mindkét gyerekemet, olyan mintha mindig is velünk lett volna a második is, nem éreztem idegennek, de nem éreztem azt sem, hogy a fiamat kevésbé szeretném utánna. A kisebbik, lány egyébként. Teljesen egyformán imádom mindkettőt, 1,5 év van köztük amúgy.
2021. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Termeszetesen masodik gyermeket akarunk, csak igy fogalmaztam.
2021. aug. 30. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező: hagyjad, egyesek mindig ugranak az ilyesmire, kb nem tudsz jól fogalmazni,felesleges magyaráznod nekik.
2021. aug. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak akkor kezdtem el aggódni ezen, amikor terhes lettem a második gyerekkel. Még egy kis ideig szülés után is megvolt ez az érzés, de hamar elmúlt. Mindegyiküket ugyanúgy szeretem.
2021. aug. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fiammal ugyanezt éreztem.😅😅Valahogy azt éreztem hogy nem fogok úgy szeretni másik gyereket mint őt.Ez persze baromság.Mondjuk nem is lett második gyerek,csak mikor 20 éves lett.Nem emiatt,hanem màsodik kapcsolatban vagyok és természetes volt hogy akarunk közös gyereket.Most terhes vagyok,a lányom két éves.Pont ezt mondta a férjemnek,hogy fogjuk úgy szeretni ahogy a lányomat?!Ennél cukibb gyerekünk már nem lesz.Persze ez csak addig tart,amíg az ember meg nem làtja azt a kis testet.Azután szerintem minden ilyesmi elmulik az ember fejében.
2021. aug. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk három van, viszonylag kisebb korkülönbséggel és mindet ugyanúgy szeretjük. Nyilván mást lehet csinálni egy 4 évessel, és mást az 1 évessel és persze a köztessel.
2021. aug. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!