Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír olyan hamar vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimre121 kérdése:

Miért nem ír olyan hamar vissza?

Figyelt kérdés
Sziasztok,az interneten kinéztem egy lányt beszélgetünk,írásban és szóban is!De amikor írásban beszélgetünk akkor van hogy eltelik 10-20 perc mikor egy kérdésre válaszol,van több jele is hogy tetszek neki de ezt mégsem értem!Illetve csak néha kezdeményez beszélgetést!Szerintetek kérdezzem meg hogy miért vagy még várjak vele lehet hogy csak "izgul"?Előre is köszönöm!
2023. okt. 21. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Szóban mennyire gyorsan reagál?
2023. okt. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ott is egy 5-7 másodpercet vár!
2023. okt. 21. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit óvatos.
2023. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted ne kérdezzem meg hogy miért ír olyan későn?
2023. okt. 21. 19:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt egy kicsit finomabban kellene megkérdezni... Például azt, hogy gyakran vagy elfoglalt? És ha írja, hogy miért kérdezed, stb, akkor válaszolsz, hogy csak azért kérdezed, mert szokott várni a válasszal, stb.
2023. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

“Ott is egy 5-7 másodpercet vár!”


Úristen! Már mindenkinek elmentek otthonról?

2023. okt. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én sem okvetlen válaszolok rögtön. A másik meg, amig fiatalabb voltam alaposan átgondoltamminden választ, hogy így jó-e, nem fura-e... stb, mert izgultam és tapasztalatlan voltam. Másrészt meg,nem is értem rá mindig, és mai napig sem nyomkodom folyton a telefont, van életem a facebookon kívül is.

Más részről meg eleinte a lányok azt szeretik,ha többségében a férfi keresi őket - és ez később is így lesz.

Nekem anyukám hamar megtanította, hogy olyannal érdemes kezdeni, "aki jobban érdeklődik irántad, mint te iránta", ami nem jelenti azt, hogy a lányt ergó nem érdekled, csak egy biztonsági játék.

Ez a világ rendje. Egy idő után ő is keresni fog, de eleinte ezt a férfi teszi meg.

2023. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!