Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gond-e, ha 17 évesen egy 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond-e, ha 17 évesen egy 14 éves lány tetszik?

Figyelt kérdés
Szóval 17 évesen megtetszett egy nyolcadikos lány. 3 évvel fiatalabb nálam, és nem tudom, jó ötlet lenne-e bármit is kezdeni ezzel. Ha igen, mit tehetnék?
2023. nov. 6. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Tudod, az a vicces, hogy korodbeli srácok ezt a kérdést felteszik, míg a 20-on felüli, gyakran negyvenesek meg úgy dugják őket, mintha élő-lélegző gumibabák lennének.
2023. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

1,-es

Vicces válasz, de szerintem ez a gyakori világa hogy 40-es 14 évessel, életben az 40-esek 99% a vénember egy kislányhoz én akiről megtudtam mindig hivatali visszaélés, tanár a diákjával, vagy edző stb

2023. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
#1 Miért jó érzés valótlan infókkal átvernk másokat?
2023. nov. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gond, az a 3 év nem olyan sok. Egy 14 éves manapság kész nőnek néz ki, semmi szégyelni való nincs benne hogy tetszik. De a hangsúly a "néz ki"-n van, mert akár bevallja, akár nem, még gyerek. Szerintem ez a kor még eleve korai egy kapcsolathoz, az a véleményem (persze mindenki más, lehet kivétel) hogy lelkileg érettebbnek kell lenni.

Bocsi, talán kicsit jobban belementem, végülis nem feleségül akartad kérni. :)

Csak az a fontos, hogy hogy úgy mondjam "egy szinten" legyetek.

2023. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Majdnem 1 korosztály vagytok,nagyon jo életkorotok és távolság is.normális egészséges kapcsolat.
2023. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nincs ezzel probléma, nekem is egy 3 évvel fiatalabb lány tetszik (hasonló korosztály vagyunk, mint ti). Viszont ha szexelni szeretnél vele, gondolj bele, hogy 14 éves, és lehet, hogy úgy gondolja, ő már érett ehhez, de én ezt nem így gondolom, és remélem te sem.
2023. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs ezzel baj.
2023. nov. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat, kis plusz infó:

Mind a ketten vallásos családból vagyunk, és nem csak a külső miatt tetszik. A korkülönbség tényleg nem sok, de kicsit furcsának tűnik, hogy ő még csak 14 éves...

2023. nov. 6. 19:35
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
hat ha az en 14 eves hugomat egy 17 eves fiu kornyekezne, letepnem a f*zat.
nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!