Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz hogyha 15...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz hogyha 15 évesen egy 20 éves fiú tetszik? És elvileg én is tetszek neki, csak az a baj hogy nemtudom hogy mondjam el az anyukámnak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2018. jan. 2. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Ne álmodozz ilyenről, amíg azon aggódsz, hogyan mondd el anyukának.
2018. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Ezt nem kell anyukádnak elmondani csak akkor ha már együtt vagytok.
2018. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
60%

Én 17 éves koromig nem igazán mondtam el az ilyeneket a szüleimnek. Kiakadtak volna.

Amúgy nagyon jó szülők de ezt a témát nagyon túlspirázzák.


Ez plátói szerelem lesz. Tombolnak a hormonok, Megértem, nekem is volt "mondvacsinált" szerelmem Ennyi idős koromban. Ez a normális. Viszont be kell látnod hogy valószínűleg ő nem így érez irántad. Az pedig a legrosszabb döntés lenne, ha elmondanád. Hagyd fel, a saját korosztályodban keresgélj, ha annyira fontos ez neked.

2018. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
nem gáz
2018. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem gáz. De lehet, hogy anyukád nem reagál erre jól, ezt gondold át. Te ismered, próbáld felmérni, mi várható...
2018. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
68%
Szerintem fiatal vagy egy 20 éveshez. Az én barátom 19, én 17 vagyok és tudom milyen voltam 15 évesen. Sokk gyerekesebb mint most. Sok dolgot felfogtam azota hog mit miert tettem. Meg most sem mondanam erettnek magam. Akkoriban volt lehetosegem osszejonni egy 19 evessel , de tudtam hogy nagy a korkulonbseg igy hagytam. Bar kivetelek mindig vannak es lesznek, de nem hiszem hogy egy 20 evesnek epp hogy kifejlett 15 eves kell. Attol hogy a melled nagy meg a kinezeted mint egy huszevese az erettseged nulla. Ezt nem azert mondom hogy megbantsalak csak probalok visszaemlekezni milyen voltam en 15 evesen. De azert drukkolok neked hatha sikerul.
2018. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%

Figyelj, elsőnek tudd meg hogy ő mit érez meg minden. Én 17eves vagyok, 3ev 7honapja avgyok a barátommal ő 21eves.

15evesen volt egy másik fiú, de csak tetszett és mintha a szerelmes lettem volna bele, és akkor már a barátommal voltam, de ő akkor volt 24 éves. Majdnem 10ev korkülönbség. Szakitottunk a barátommal egy kép miatt, de csak egy átlagos kép otthonról, hogy csináltam a sráccal egy fotót, de az a tesóm barátjának a bátyja amúgy.

Kicsit olyan volt mintha ő is érzett volna valamit, és mikor kibékültem a barátommal neki rosszul esett, össze jött egy csajjal pár hónapra rá és mutatta a képünket(2kep) hogy milyen jól nézünk ki meg minden. És mondja a barátomnak is hogy ő össze jönne velem de sok az az év, meg vele vagyok, nem érzünk így egymás iránt de mondta sokszor hogy össze jönne velem.

És nemrégiben volt a tesómnak szallagavatoja ahol ő is a barátnőjével volt és hát a párommal kicsit "veszekedtek". Mondta hogy nem baj hogy vele vagyok, neki és hogy felfogja de közben beszelt mást is, és mikor a baratommal mentem az asztalhoz akkor a srác csaja a tekintetével megtudott volna ölni, mondta anyuka mert vele táncolt közben és mikor megfordult a párom látta hogy nem az övé és megnyugodott... És kíváncsi lennék miért volt olyan, érzett e valamit irantam amúgy. Mert sokáig mondták hogy nem szereti a csajt ő, és szüleim is mamám is hogy össze illunk, jó lenne ha nem lenne nagy korkülönbség. Gondolhatjatok, milyen volt nekem, mikor a gyerek szerelem bennem volt😂 de már mindegy, a barátommal vagyok még mindig nem csaltam meg sehogy se, amúgy is picike voltam meg (és most is az vagyok).

De szerintem ha megtudod, akkor mond el nyugodtan azt is hogy nem fekszel le meg vele úgyse, beszéljetek mindenről és jó lesz. Én se feküdtem le a parommal, csak pár hete, 17evesen. És már 3ev 6honapja együtt voltunk. Bár köztünk olyan 4ev van.

2018. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! c:
2018. jan. 2. 23:35
 9/12 anonim válasza:
57%
Tisztelt kérdező: Egyáltalán nem gáz! Ha igaz tiszta szívből jövő szeretettel kedveled Őt semmi baj nincs.
2018. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Az nem gáz,hogy tetszik.

Érthető.

Amikor mi gimisek voltunk,nekem a barátnőim azt mondták mindig,hogy az ilyen 20-23 éves fiúk tetszenek nekik.


Viszont ebben a korban minden év sokat számít.Hiába csak 5 évvel idősebb,ő már sokkal érettebb nálam vélhetően,persze vannak kivételek.

Általában egy 20 éves nem szívesen jönne össze egy 15 éves csajjal.

2018. jan. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!