Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámul meg engem mindneki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul meg engem mindneki az iskolába?

Figyelt kérdés

Lányok és fiúk egyaránt. A lányok irigykedve bámulnak a fiúk meg csodálkozva. Ha rá nézek egy fiúra akkor el kapja a tekintetét és mosolyog az orra alatt. De szinte az összes fiú a suliba bámul engem és ezt nem képzelem be!! A lányok meg finytorogva bámulnak, irigykedve néznek.


Amúgy már nagyon elegem van ebből. Ha pl egy fiú felé próbálok közeledni akkor meg ilyed pedig kedves vagyok és jó szívű, de tényleg. Nem érezném jól magam a bőrömben ha egy flegma kis pi.. a lennék.


És nem beképzelem!! De nem csak a suliba van ez hanem az utcán a városban. Tőlem idősebb fiúk szoktak megbámulni. De néha csak lesek mert olyan jóképű fiúk szoktak közeledni felém az utcán. Lehet kicsit idősebbnek nézek ki a koromhoz képest.


De amúgy nagyon elegem van ebből mert a lányom irigyek rám és utálnak pedig nincs rá okuk. Egyszerűen nem tudom mi lehet a gond velem!! Nem tudom a külsőmet megváltoztatni de mégis mindeki fél felém közeledni. Mondjuk a tőlem fiatalabbakkal nagyon jól kijövök (már akivel)



nov. 9. 15:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Jabtetszik egy fiú akkor irj ra
nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
"Ha tetszik"
nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1 itt nem ez volt a kérdés
nov. 9. 16:05
 4/16 anonim válasza:
100%
vagy nagyon jól nézel ki ,vagy nagyon nem. ez a kettő lehetőség van ami miatt megbámulhatnak
nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

Valószínűleg nagyon szép vagy

A korodhoz képest mennyire vagy testileg fejlett?

nov. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%

Miért nézi mindenki a kígyóuborka méretű szerszámomat, ami jól láthatóan kidudorodik?

A férfiak irigykedve néznek. A nők a szemükkel vetkőztetnek. A múltkor 2 16 éves csajt hallottam, hogy beszélték, hogy megpróbálná letorkozni teljesen.

Nagyon zavar! Nem értem miért csinálják, pedig nem is olyan nagy. Szerintetek 26cm az tényleg ennyire nagynak számít?

nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként milyen lány vagy? Mennyi idős? Milyen külsőd? Milyen a stílusod? Sok minden kellene elárulnod (megmutatnod), hogy tudjunk erről beszélni vagy némi válaszokat tudjunk adni.
nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Oké le írom!!


17 éves vagyok

Hosszú a hajam nagyon

Az öltözékem sportos de eléggé konzervatív. Ha szoknyát veszek fel akkor térd alattig érő.

nov. 9. 18:07
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Énis "meg ilyednék" tőled
nov. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9 mer '?
nov. 9. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!