Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek inkább a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek inkább a jófiúk, vagy az alfahímek jönnek be? Bármilyen lánnyal találkozom, az iskolában is, mindnek csak az 'alfahímek' jönnek be.

Figyelt kérdés
Mindenki véleménye érdekel!

2018. márc. 27. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Nekem egyszer volt egy ,,alfahím'' barátom, miután megtudtam, hogy megcsalt, az alfahím elnevezés hirtelen hímringyó kifejezéssé változott át a szememben, mert ezek a ,,férfiak'' (nem mindegyik!), de a többség félrekúr. Azóta nem kell nekem ilyen fiú. Maradok a jófiúknál, akik képesek parancsolni az ösztöneiknek. 16L
2018. márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

A kettő miért nem lehet egyben? :D

Lehetsz alfahím attól még, hogy jófiú vagy. Legyen egy pozíciód a fiúkon belül, ha valaki beszól, szólj vissza neki. De a lányokkal legyél közvetlen és előzékeny. És szerintem ők pont az ilyen fiúkat keresik ;)

2018. márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Fiatalabb koromban az alfahímek, de férjnek nem jó egyik sem.
2018. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!