Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan koptassak le finoman...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassak le finoman egy lányt?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, aki még a nyáron elkezdett nekem írogatni. Először nem tudtam ki az, de végül rájöttem hogy ismerem látásból és eléggé bejött, szóval beszélgettem vele. Viszont ahigy beszélgettünk, rájöttem, hogy belsőleg nem vonzódom hozzá, taszít a személyisége. Nem tudtam hogy koptassam le, mert sosem volt kimondva hogy mi ismerkedünk, meg szóban ő többször hangsúlyozta hogy csak barátkozik, de nagyon érződött egyébként a viselkedésén, hogy akar tőlem többet is. Végül szép finoman elhalt a beszélgetésünk, nem is beszéltünk egy ideig, majd ő egyszer látott engem a buszon ahol én nem vettem észre (általában bóbiskolok), és aznap este rámírt hogy lebasszon, amiért nem köszöntem neki. Elmagyaráztam neki a szitut, aztán megint nem beszéltünk sokáig. Hét elején megint találkoztunk, és nem akartam bunkó lenni mert azt azért nem érdemli, köszönni ismerősnek alap dolog, ezért intettem neki. Viszont most megint írogat, meg múltkor odajött hozzám buszmegállóban, hogy tudnám végleg lekoptatni annélkül, hogy megsérteném?

nov. 9. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az a legegyszerűbb, ha próbálasz vele szemben semlgesen viselkedni. Ne biztatóan, mert azt félreérti, és ne is taszítóan, mert az bunkóság, hanem aranyközépút. Próbálj szűkszavúan válaszolni akár élő akár chat, éreztesd vele, hogy téged abszolút nem foglalkoztat.
nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 IgaziÚriember válasza:
92%
Ha nem érdekel téged akkor nem teljesen mindegy hogy bunkónak gondol vagy sem?
nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Visszagondolva a fiatalkoromra, jobb, ha vissza sem írsz neki. Ha bejössz neki, mindent jelnek fog venni.
nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2-es: Leszarom hogy mit gondol rólam (nem vsak ő, úgy általánosságban mások is), egyszerűen nem akarom megbántani, mert azt nem érdemelné. Nem rossz ember, csak egyszerűen nem olyan a személyisége akivel szívesen lennék egy kapcsolatban. Tudom milyen érzés amikor bunkó módon utasítanak vissza, pont ezért nem akarok mással ugyanígy viselkedni.
nov. 9. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy nem érdekel és nem akarsz vele foglalkozni nem mindegy hogy megsértődik vagy sem?

Nem kell elküldeni az anyjába, de egy határozott kérésre ha megsértődik egészségére.

Akár szóban, akár írásban. "Szia, tudom hogy azt mondtad csak barátkozni szeretnél, de azok alapján amit eddig láttam belőled nem vagy szimpatikus. Megkérlek, hogy a jövőben csökkentsük a legszükségesebbre a kommunikációt."

Rövid, tömör, nem sértő. Ha ezen be tud sértődni akkor be is akart.

nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én őszinte lennék vele. Írd meg neki, hogy úgy érzed, hogy ő többet szeretne, te viszont nem. Csak úgy kerülheted el, hogy bunkó legyél vele, ha őszintén megbeszéled vele ezt a dolgot.
nov. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
75%

Jajj... :|

En az elsovel ertek egyet. Chaten nem kell mindig valaszolni, ha veletlen osszefutsz akkor meg csak amennyit muszaj. Ennyit kibirsz egy par honapig aztan majd o is tovabblep.

nov. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!