Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan koptassam le egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le egy osztálytársamat finoman?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány, ő fiú, és két éve osztálytársam. Még két évig fogunk napi szinten találkozni, ezért nem szeretnék bunkó lenni. Nagyon nyomul rám, de inkább cseten írogat, mintsem élőben... Már többször is visszautasítottam, kedvesen de soha nem vette a lapot. Gondolkodtam azon hogy bekamuzzam hogy barátom van, vagy valami csak hogy békén hagyjon.


Egyébként az egyik barátnőmnél is próbálkozott, és neki bevált az hogy kamupasija volt.

Valaki tud adni valami tanácsot?


16/L



2023. márc. 26. 18:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Remélem nem kopik le. Imádom az ilyen őrülteket.
2023. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én meg nem :/
2023. márc. 26. 18:27
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Simán beválhat nálad is a kamupasi kamu.
2023. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Ez a kamu barát dolog jó lehet, de én inkább az őszintén egyenes a szemébe mondom a tényeket dolgot szeretem.


Menj oda hozzá (ne írásban), és mondd el neki határozottan, de kedvesen, hogy nem szeretnél tőle semmit, annyira nem az eseted, és szeretnéd, hogyha ezt tiszteletben tartaná és hagyjon békén. Esetleg hozzáteheted, hogy nem éri meg folytatnia, mert később sem fog megváltozni a véleményed.


Ha ebből nem érti meg és esetleg folytatná az írogatást, kezd ignorálni, ne olvasd az üzeneteit. Előbb utóbb úgyis megunja.


17F

2023. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Vagy próbáld neki kedvesen elmagyarázni, vagy kamuzz neki.
2023. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Mondj annyit neki, hogy "bocsi, nem szeretnék veled összejönni". Ha ezen megsértődik, az már nem a te hibád.
2023. márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Ha azt mondod hogy mert osztálytárs, akkor lesz tovább próbálkozik... szóval a pasis talán jó.. :)
2023. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Ne hazudj neki szerintem, az úgyis kiderül valahogyan előbb-utóbb, (és akkor neked lesz kínos!) annyira biztosan nem hülye, hogy ne értse meg, ahogyan szemtől szembe elmondod neki. De ezen felül ne nézd meg/válaszolj az üzeneteire, vagy csak nagyon ritkán, és akkor meg fogja unni.
2023. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá és élőben mond meg neki,hogy nem szeretnél vele kapcsolatot és a jövőben sem.Ha ezt nem szeretnéd akkor kamuzhatod a pasid dolgot is vagy azt,hogy jelenleg ismerkedsz valakivel.
2023. márc. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Egyébként még talán lenne is esélye nálam ha nem lenne osztálytárs, és nem próbálkozott volna már be ennyi lánynál.

Szerintem egyenlőre nem kamuzok még neki, csak flegmább leszek úgymond, nem válaszolok neki az üzeneteire, vagy ha mégis akkor csak röviden.


Ui.: Nem kérek privátokat, köszönöm!

2023. márc. 27. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!